В Новомосковську підбили підсумки боротьби з туберкульозом і ВІЛ-інфекцією

В Новомосковську підбили підсумки роботи Координаційної ради з протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу при виконавчому комітеті у 2017 році.

На засіданні ради, що відбулося 30 січня, заслухали доповідь сектетаря ради Юлії Андрейко. За її словами, у 2017 році В Новомосковську виконано 81,7 % рішень координаційної ради.

В усіх загальноосвітніх навчальних закладах Новомосковська впроваджувалися проекти «Рівний – рівному», «Діалог», «Школа проти СНІДу», «Захисти себе від СНІДу», «Я - моє здоров’я – моє життя», «Культура життєвого самовизначення». У школах створені та працюють наркопости, проводяться зустрічі з лікарем-наркологом, ведеться розяснювальна робота з учнями і батьками робота щодо негативного впливу наркотичних і психотропних речовин на дитячий організм.

У місті забезпечено направлення всіх осіб, що звертаються до управління праці та соціального захисту населення для формлення всіх видів допомоги, на флюроографічне обстеження з метою профілактики та своєчасного виявлення туберкульозу.

Завдяки швидким тестам на ВІЛ-інфекцію, які доступні в усіх амбулаторіях міста, вдалося підвищити рівень обстеження мешканців на ВІЛ/СНІД.

Члени ради зазначили, що, незважаючи на профілактичну роботу, рівень захворюваності на СНІД і туберкульоз у місті продовжує зростати. Вже в нинішньому році зафіксовано нові випадки туберкульозу, в тому числі серед дітей. Зокрема, виявлено застарілий туберкульоз у дитини з родини ромів, де на цю ж хворобу хворів і один з батьків.

Особливу тривогу у членів координаційної ради викликають випадки відмови від лікування. Як зазаначалося в ході засідання, для того, щоб вирішити питання про примусове лікування за рішенням суду, потрібен час. Протягом цього часу хворий залишається джерелом інфекції. Одна така людина, як свідчить медична статистика, спроможна заразити протягом року 15 осіб.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов