Громадам Новомосковщини допоможуть розподілити бюджетні кошти

Громадам Новомосковщини допоможуть розподілити бюджетні кошти  , Валентина Дрегваль

Містам та об’єднаним громадам Дніпропетровщини пропонують експертну підтримку в реалізації бюджету участі. Як створювати ініціативи з розвитку територій, будуть розповідати як вітчизняні, так і закордонні фахівці.

В програмі проекту низка семінарів і тренінгів, на яких х обговорюватимуть розвиток громад і підготовку проектів. Також містам і громадам надаватимуть консультації та фінансову підтримку інформаційної кампанії. Передбачений і освітній візит до Польщі.Практичним досвідом запровадження громадського бюджету ділитимуться українські, польські та грузинські фахівці.

Проект «Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету»реалізує Фундація українсько-польської співпраці ПАУСІ. Ініціатива націлена на допомогу регіонам, які прийняли найбільше переселенців. Термін реалізації проекту розрахований на 2018-2019 роки. Крім Дніпропетровщини, у ньому візьмуть участь Харківська й Запорізька області.

Для участі у проекті потрібно надіслати на [email protected] мотиваційний лист за підписом голови органу місцевого самоврядування та заповнену анкету .Заявки приймаються до 9 лютого 2018 року.

Додаткова інформація – за телефоном(050) 77-33-798.

бюджет громадський досвід
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии