• Главная
  • Громадам Новомосковщини допоможуть розподілити бюджетні кошти
15:10, 29 января 2018 г.

Громадам Новомосковщини допоможуть розподілити бюджетні кошти

Громадам Новомосковщини допоможуть розподілити бюджетні кошти

Містам та об’єднаним громадам Дніпропетровщини пропонують експертну підтримку в реалізації бюджету участі. Як створювати ініціативи з розвитку територій, будуть розповідати як вітчизняні, так і закордонні фахівці.

В програмі проекту низка семінарів і тренінгів, на яких х обговорюватимуть розвиток громад і підготовку проектів. Також містам і громадам надаватимуть консультації та фінансову підтримку інформаційної кампанії. Передбачений і освітній візит до Польщі.Практичним досвідом запровадження громадського бюджету ділитимуться українські, польські та грузинські фахівці.

Проект «Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету»реалізує Фундація українсько-польської співпраці ПАУСІ. Ініціатива націлена на допомогу регіонам, які прийняли найбільше переселенців. Термін реалізації проекту розрахований на 2018-2019 роки. Крім Дніпропетровщини, у ньому візьмуть участь Харківська й Запорізька області.

Для участі у проекті потрібно надіслати на [email protected] мотиваційний лист за підписом голови органу місцевого самоврядування та заповнену анкету .Заявки приймаються до 9 лютого 2018 року.

Додаткова інформація – за телефоном(050) 77-33-798.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#бюджет #громадський #досвід
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...