![](https://s.0569.com.ua/section/logo/upload/pers/98/logo.png?20240727)
12:04, 27 січня 2018 р.
Близько 24 тисяч дітей Дніпропетровщини вакцинували від кору
![Близько 24 тисяч дітей Дніпропетровщини вакцинували від кору Близько 24 тисяч дітей Дніпропетровщини вакцинували від кору](/dist-assets/images/cap.jpg)
На Дніпропетровщині триває додаткова вакцинація проти кору. З вересня 2017 року щеплено близько 24 тисячі дітей. В департаменті охорони здоров’я ДніпроОДА нагадали, що щеплення – єдиний метод профілактики кору.
«Щеплення – єдиний спосіб убезпечити себе від вірусу. Підхопити його можна в будь-який момент і будь-де – в транспорті, магазинах, навчальних закладах. Кір, як і грип, передається повітряно-крапельним шляхом та загрожує небезпечними ускладненнями. Це пневмонія, вушна інфекція, запалення мозку, втрата зору. Можлива інвалідність та навіть смерть», - зазначили в департаменті.
Цьогоріч на Дніпропетровщині - 75 випадків захворювання, з яких – 46 дітей до 17 років. Вірус зафіксований у Дніпрі, Кривому Розі, Марганці, Нікополі, Жовтих Водах, а також у Магдалинівському, Синельниківському, Дніпровському, Криворізькому, Криничанському, Новомосковському та Солонянському районах.Більшість хворих на кір – це люди, які не робили щеплення.
Вакцинуватися проти кору треба двічі: в 12 місяців та 6 років.Для дітей вакцинація безкоштовна.
Загалом цьогоріч на Дніпропетровщині планують вакцинувати 70 тисяч дітей.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Дніпропетровська філія "Газмережі": як проходить обслуговування газових мереж спільного користування у багатоповерхівках
Новини компаній
13:00
22 липня
live comments feed...