• Главная
  • Новомосковські школярі долучились до профорієнтаційного квесту "Я-PROFI"
17:38, 26 января 2018 г.

Новомосковські школярі долучились до профорієнтаційного квесту "Я-PROFI"

Дніпропетровська служба зайнятості активно допомагає школярам у свідомому професійному самовизначенні та використовує для цього різні форми профорієнтаційної роботи. Одним із цікавих профорієнтаційних проектів для учнівської молоді є гра-КВЕСТ «Я – PROFІ». До неї долучились і новомосковці.

«Метою квесту є інформування школярів про розмаїття професій та особливості правильного професійного вибору, формування відповідального ставлення школярів до планування професійної кар’єри за рахунок розширення знань про світ професійної праці, навчальні заклади регіону, про свої індивідуальні особливості»,- повідомляють у Дніпропетровському центрі зайнятості.

Цей профорієнтаційний проект користується популярністю серед школярів тому вони із задоволенням беруть у ньому участь.

То ж гра-КВЕСТ «Я – PROFІ» вже набрала обертів з жовтня місяця 2017 року і триває по квітень 2018 року. Полягає вона у виконанні школярами поетапних навчально-пізнавальних завдань, що даються фахівцями служби зайнятості.

Це складання професіограм, знайомство з навчальними закладами регіону та участю школярів в майстер-класах презентованих професій, визначення нахилів та здібностей школярів за бажанням, відвідування підприємств та організацій, зустрічі школярів з працівниками - представниками презентованих професій, і, наостанок, закріплення та аналіз отриманої інформації через вікторини, брейн-ринги, конкурси професій.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#префессия #школьники #квест
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...