• Головна
  • Президента знову просять перейменувати Дніпропетровську область
11:26, 25 січня 2018 р.

Президента знову просять перейменувати Дніпропетровську область

На сторінці електронних петицій Офіційного інтернет-представництва Президента України 24 січня опублікована петиція з проханням перейменувати Дніпропетровську область на Січеславську.

Автор звернення Дмитро Рева зазначає, що Дніпропетровщина є колискою козацької слави. Адже саме на її території розташовувалися 5 головних козацьких січей. На його думку, перейменування сприятиме підвищенню туристичної привабливості регіону.

«П ерейменування області на Січеславську дозволить підкреслити вагому роль в історії нашого регіону запорозького козацтва. Тож, на підставі викладеного вище, звертаємося до Вас за ініціюванням розгляду Верховною Радою України питання внесення змін в Конституцію України стосовно можливості перейменування Дніпропетровської області на Січеславську на виконання норм Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» , - говориться в тексті петиції.

Для розгляду президентом петиція повинна набрати 25 тисяч голосів. Наразі звернення підписали 78 осіб. Збір підписів триватиме ще 90 днів.

Нагадаємо, що 22 січня на сайті президента було зареєстроване схоже звернення з проханням перейменувати Дніпропетровську та Кіровоградську області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#петиція #область #перейменування
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...