
13:29, 22 січня 2018 р.
Новомосковськ відзначив День Соборності
Сьогодні в Новомосковську відбувся урочистий мітинг, присвячений Дню Соборності України, який відзначається у день оголошення Акта злуки Української народної республіки та Західно-української народної республіки, що обєднав українські землі в єдину державу.
Біля памятника Т.Г. Шевченку зібралися представники міської та районної влади, депутатського корпусу, духовенства, громадських організацій та мешканці міста.
З вітальним словом до присутніх звернувся секретар Новомосковської міської ради – в.о. міського голови Сергій Горошко. Він нагадав про важливість цієї дати для історії України і кожного українця, провівши паралель між подіями початку минулого сторіччя, на честь яких встановлене це державне свято, і нашим сьогоденням.

Учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання пам'ять всіх полеглих за єдину Україну.
Урочистості супроводжувалися патріотичними піснями у виконанні юних талантів Новомосковська.
Завершився мітинг патріотичними гаслами «Слава Україні! – Героям слава!» та покладанням квітів до пам’ятника Кобзарю.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
21:55
15 лютого
20:31
15 лютого
12:40
13 лютого
09:18
13 лютого
06:04
13 лютого
ТОП новини
live comments feed...