![](https://s.0569.com.ua/section/logo/upload/pers/98/logo.png?20240727)
17:31, 18 січня 2018 р.
В Новомосковську відзначили юних талантів
18 січня в Новомосковську відбулася урочиста церемонія нагородження переможців 19-го обласного та міського конкурсів юних літераторів, художників, композиторів “Собори наших душ”.
Свої двері для юних митців-переможців міського етапу конкурсу і їх наставників-педагогів гостинно розкрила актова зала середньої школи № 1.
Твори переможців конкурсу друкуються в збірнику творчих робіт «Собори наших душ». До 19-го випуску збірника увійшли твори 131 автора з 21 регіону області, серед яких і десять талановитих юних новомосковців. Всі вони отримали примірники збірника з рук начальника відділу виховної роботи, дошкільної та позашкільної освіти Новомосковського міського управління освіти Тетяни Мяконьких.
Також члени журі міського етапу конкурсу вручили грамоти переможцям – обдарованим юним поетам, прозаїкам, композиторам і художникам Новомосковська та педагогам, які сприяють розвитку творчих здібностей своїх талановитих учнів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Дніпропетровська філія "Газмережі": як проходить обслуговування газових мереж спільного користування у багатоповерхівках
Новини компаній
13:00
22 липня
live comments feed...