В Новомосковську відзначили юних талантів

18 січня в Новомосковську відбулася урочиста церемонія нагородження переможців 19-го обласного та міського конкурсів юних літераторів, художників, композиторів “Собори наших душ”.

Свої двері для юних митців-переможців міського етапу конкурсу і їх наставників-педагогів гостинно розкрила актова зала середньої школи № 1.

Твори переможців конкурсу друкуються в збірнику творчих робіт «Собори наших душ». До 19-го випуску збірника увійшли твори 131 автора з 21 регіону області, серед яких і десять талановитих юних новомосковців. Всі вони отримали примірники збірника з рук начальника відділу виховної роботи, дошкільної та позашкільної освіти Новомосковського міського управління освіти Тетяни Мяконьких.

Також члени журі міського етапу конкурсу вручили грамоти переможцям – обдарованим юним поетам, прозаїкам, композиторам і художникам Новомосковська та педагогам, які сприяють розвитку творчих здібностей своїх талановитих учнів.

В Новомосковську відзначили юних талантів, фото-1 В Новомосковську відзначили юних талантів, фото-2 В Новомосковську відзначили юних талантів, фото-3 В Новомосковську відзначили юних талантів, фото-4 В Новомосковську відзначили юних талантів, фото-5 В Новомосковську відзначили юних талантів, фото-6 В Новомосковську відзначили юних талантів, фото-7 В Новомосковську відзначили юних талантів, фото-8 В Новомосковську відзначили юних талантів, фото-9 В Новомосковську відзначили юних талантів, фото-10 В Новомосковську відзначили юних талантів, фото-11 В Новомосковську відзначили юних талантів, фото-12 В Новомосковську відзначили юних талантів, фото-13 В Новомосковську відзначили юних талантів, фото-14 В Новомосковську відзначили юних талантів, фото-15
конкурс переможці
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии