• Главная
  • Новомосковськ пропонують узяти під відеонагляд
17:41, 17 января 2018 г.

Новомосковськ пропонують узяти під відеонагляд

Новомосковськ пропонують узяти під відеонагляд

Новомосковську пропонують долучитися до програми «Безпечне місто», яка передбачає встановлення камер відеоспостереження на ключових діянках міста.

З такою ініціативою на засіданні виконкому Новомосковської міської ради 17 січня висупив начальник Новомосковського міського відділу управління СБУ в Дніпропетровській області Олександр Пелін.

За його словами, така система значно полегшує правоохоронним органам розкриття злочинів і запобігання їх скоєнню, що в свою чергу сприятиме підвищенню рівня громадської безпеки в місті.

За попередніми підрахунками, на впровадження системи в Новомосковську необхідно близько 2 млн гривень. В цю суму входить придбання необхідного серверного обладнання та встановлення 50 відеокамер, в тому числі 12 сучасних інфрачервоних камер, спроможних розрізнити номер автомобіля у темряві. Ними пропонують обладнати віїзди з міста, зони масового скупчення людей та основні адміністративні будівлі.

Головуючий С.Горошко запропонував керівнику міського відділу СБУ подати на розгляд міської ради конкретні пропозиції та обрахунки щодо впровадження програми "Безпечне місто", на підставі яких розглядатиметься питання про можливість її фінансування. 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#безпека #відеоспостереження
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...