Новомосковськ пропонують узяти під відеонагляд

Новомосковськ пропонують узяти під відеонагляд, Валентина Дрегваль

Новомосковську пропонують долучитися до програми «Безпечне місто», яка передбачає встановлення камер відеоспостереження на ключових діянках міста.

З такою ініціативою на засіданні виконкому Новомосковської міської ради 17 січня висупив начальник Новомосковського міського відділу управління СБУ в Дніпропетровській області Олександр Пелін.

За його словами, така система значно полегшує правоохоронним органам розкриття злочинів і запобігання їх скоєнню, що в свою чергу сприятиме підвищенню рівня громадської безпеки в місті.

За попередніми підрахунками, на впровадження системи в Новомосковську необхідно близько 2 млн гривень. В цю суму входить придбання необхідного серверного обладнання та встановлення 50 відеокамер, в тому числі 12 сучасних інфрачервоних камер, спроможних розрізнити номер автомобіля у темряві. Ними пропонують обладнати віїзди з міста, зони масового скупчення людей та основні адміністративні будівлі.

Головуючий С.Горошко запропонував керівнику міського відділу СБУ подати на розгляд міської ради конкретні пропозиції та обрахунки щодо впровадження програми "Безпечне місто", на підставі яких розглядатиметься питання про можливість її фінансування. 

безпека відеоспостереження
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии