В Новомосковську видали книгу, присвячену відомому митцю

В Новомосковську видали книгу, присвячену відомому місцевому митцю – художнику, скульптору і поету Володимиру Москаленку, автору тексту гімну і герба міста, який у серпні минулого року відзначив 80-річний ювілей.

В Новомосковську видали книгу, присвячену відомому митцю, фото-1 В Новомосковську видали книгу, присвячену відомому митцю, фото-2 В Новомосковську видали книгу, присвячену відомому митцю, фото-3 В Новомосковську видали книгу, присвячену відомому митцю, фото-4

Автором-упорядником збірки «Творець краси й історії» став Євген Замковий. У роботі над її створенням йому допомагали громадський активіст Олександр Золотарьов і голова Новомосковського товариства «Просвіта» кандидат філологічних наук Емма Шаповалова.

Книга, присвячена митцю з Новомосковська, побачила світ завдяки сприянню Новомосковської районної державної адміністрації. ЇЇ видали невеликим накладом 100 екземплярів.

В Новомосковську видали книгу, присвячену відомому митцю, фото-5

Як розповів кореспонденту 0569 О.Золотарьов, він разом з автором Э.Замковим 15 січня передав всі надруковані примірники книги її герою – Володимиру Москаленко. Підписані митцем книги передадуть всім сільрадам і бібліотекам Новомосковського району, а також тим закладам і організаціям, де є роботи нашого земляка. Отримають книгу з автографом Москаленка і бібліотеки, школи та коледжі Новомосковська.

Перший примірник з автографом митця по праву дістався автору-упоряднику книги Євгену Замковому.

В Новомосковську видали книгу, присвячену відомому митцю, фото-6 В Новомосковську видали книгу, присвячену відомому митцю, фото-7
книга Москаленко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии