В Новомосковську обговорили нагальні проблеми кварталів міста

15 січня в міськвиконкомі Новомосковська відбулася чергова робоча зустріч голови постійної депутатської комісії з питань планування, соціально – економічного розвитку та бюджету міської ради Олексія Фрейдіна . з головами квартальних комітетів міста.

У заході взяв участь директор КП «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» Сергій Пивоваров.

На зустрічі обговорювалися першочергові проблеми районів міста, які мають бути внесені до проекту титульного списку будівництва та ремонтів на 2018 рік. Основними проблемами, які піднімали учасники наради, стали стан доріг, стан вуличного освітлення та ліквідація стихійних сміттєзвалищ у приватному секторі міста. О.В. Фрейдін запропонував квартальним визначитися з найбільш проблемними ділянками всвоєму районі, які потребують термінового реагування міської влади, та подати заявки до загального відділу міськвиконкому. Всі пропозиції обіцяють врахувати при підготовці титульного списку.

В Новомосковську обговорили нагальні проблеми кварталів міста, фото-1 В Новомосковську обговорили нагальні проблеми кварталів міста, фото-2 В Новомосковську обговорили нагальні проблеми кварталів міста, фото-3 В Новомосковську обговорили нагальні проблеми кварталів міста, фото-4 В Новомосковську обговорили нагальні проблеми кварталів міста, фото-5 В Новомосковську обговорили нагальні проблеми кварталів міста, фото-6 В Новомосковську обговорили нагальні проблеми кварталів міста, фото-7

Закінчилася зустріч на несподіваній приємній ноті. Олексій Фрейдін вручив головам квартальних комітетів міста подяки за вагомий особистий внесок у розвиток кварталів, сумлінну працю та уважне ставлення до проблем мешканців.

В Новомосковську обговорили нагальні проблеми кварталів міста, фото-8 В Новомосковську обговорили нагальні проблеми кварталів міста, фото-9 В Новомосковську обговорили нагальні проблеми кварталів міста, фото-10 В Новомосковську обговорили нагальні проблеми кварталів міста, фото-11 В Новомосковську обговорили нагальні проблеми кварталів міста, фото-12 В Новомосковську обговорили нагальні проблеми кварталів міста, фото-13
квартальні зустріч Фрейдін
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии