• Главная
  • У громадських місцях Новомосковська планують встановити «екстрені» кнопки
11:16, 6 января 2018 г.

У громадських місцях Новомосковська планують встановити «екстрені» кнопки

З метою забезпечення законності і правопорядку цього року в місті планують встановити системи відеоспостереження на основних транспортних магістралях та поблизу об’єктів критичної інфраструктури, а у місцях масового перебування городян – кнопки екстреного виклику поліції.

Про це зазначено у Програмі соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковськ на 2018 рік.

Головною метою встановлення камер відеоспостереження є запобігання в місті правопорушенням, забезпечення безпеки громадян, захист їх прав і свобод, зміцнення законності та правопорядку.

Задля цього у 2018 році заплановане облаштування системами відеоспостереження з візуального контролю основних транспортних магістралей міста, місць концентрації дорожньо-транспортних пригод з метою своєчасного реагування на зміни в дорожній обстановці.

Також встановлення камер відеоспостереження заплановане і поблизу об’єктів критичної інфраструктури, таких є котельна № 1, вул. Сучкова , 29а, котельна №2, вул. В. Ковалівка, 16а, автомобільний міст через р. Самара, вул. 195-ї стрілкової дивізії.

Окрім цього, в місцях масового перебування городян цього року планують впровадити сучасні технічних засобів, а саме відеоспостереження, системи швидкого реагування, засоби (кнопки) екстреного виклику поліції.

Передбачається, що це позитивно вплине на забезпечення публічної безпеки та порядку, покращення роботи з виявлення правопорушень та порядку зменшення кількості злочинів, зареєстрованих на території міста.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#кнопки #камеры #полиция
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...