У громадських місцях Новомосковська планують встановити «екстрені» кнопки

З метою забезпечення законності і правопорядку цього року в місті планують встановити системи відеоспостереження на основних транспортних магістралях та поблизу об’єктів критичної інфраструктури, а у місцях масового перебування городян – кнопки екстреного виклику поліції.

Про це зазначено у Програмі соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковськ на 2018 рік.

Головною метою встановлення камер відеоспостереження є запобігання в місті правопорушенням, забезпечення безпеки громадян, захист їх прав і свобод, зміцнення законності та правопорядку.

Задля цього у 2018 році заплановане облаштування системами відеоспостереження з візуального контролю основних транспортних магістралей міста, місць концентрації дорожньо-транспортних пригод з метою своєчасного реагування на зміни в дорожній обстановці.

Також встановлення камер відеоспостереження заплановане і поблизу об’єктів критичної інфраструктури, таких є котельна № 1, вул. Сучкова , 29а, котельна №2, вул. В. Ковалівка, 16а, автомобільний міст через р. Самара, вул. 195-ї стрілкової дивізії.

Окрім цього, в місцях масового перебування городян цього року планують впровадити сучасні технічних засобів, а саме відеоспостереження, системи швидкого реагування, засоби (кнопки) екстреного виклику поліції.

Передбачається, що це позитивно вплине на забезпечення публічної безпеки та порядку, покращення роботи з виявлення правопорушень та порядку зменшення кількості злочинів, зареєстрованих на території міста.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
107 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов