• Головна
  • Понад 160 учнів Новомосковської школи естетичного виховання стали переможцями конкурсів та фестивалів
18:33, 29 грудня 2017 р.

Понад 160 учнів Новомосковської школи естетичного виховання стали переможцями конкурсів та фестивалів

2017 рік став визначним у житті Новомосковської школи естетичного виховання ім. М.Бровченко. Адже в цьому році в школі завершили реконструкцію приміщення. Для понад 400 вихованців і 31 викладача тут створили комфортні і затишні умови. Крім того, капітально відремонтували музичні інструменти (15 піаніно), придбали 2 акордеони, комп’ютери, звуко-підсилюючу апаратуру, меблі для навчальних аудиторій.

Про ці та інші визначні події в житті школи та досягнення її вихованців нам розповів директор закладу Олександр Коневецький.

Вихованці школи естетичного виховання під керівництвом досвідчених педагогів опановують в її стінах такі спеціальності як баян, акордеон, гітара, домра, труба, флейта, сопілка, саксофон, фортепіано, скрипка, сольний спів, образотворче мистецтво. 22% учнів школи, які належать до пільгових категорій, навчаються тут безкоштовно. 26 випускників 2017 року вступили до спеціальних вищих навчальних закладів.

Учні школи є постійними учасниками міжнародних, всеукраїнських, обласних та міських конкурсів і фестивалів. За 2017 рік у різноманітних дитячих мистецьких форумах узяли участь 351 вихованців школи, з яких 161 стали переможцями.

Учень 3-го класу фортепіано (викладач Макарова Н.О.) та сольного співу (викладач Макарчук А.Р.) Єгор Терещенко став володарем гран-прі серед піаністів та І місця в номінації «Вокал» у 74-ому Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Весняний зорепад», виборов І місце у VI Всеукраїнському конкурсі-огляді юних піаністів Олени Вериківської на фестиваль «Весняні нотки» в Києві. А нещодавно юний співак святкував перемогу на міському фестивалі «Діамантова нотка».

Учениця 4-го класу сольного співу Олександра Застава (викладач Литвин Н.А.) зайняла ІV місце у огляді-конкурсі учнів ДМШ і ДШМ «Джазова музика», що проходив у Києві.

Понад 160 учнів Новомосковської школи естетичного виховання стали переможцями конкурсів та фестивалів, фото-1

О.Застава з Ніною Матвієнко в Болгарії

На Міжнародному фестивалі -конкурсі "Зоряне літо -2017 " в місті Приморско в Болгарії 5 липня 2017 р. в номінації "вокал" призові місця зайняли учениці викладача Н.А. Литвин Олександра Застава (І місце) та Наталя Пушка-Гутарова (ІІ місце), а в номінації "фортепіано" ІІІ місце здобув Герман Пушка-Гутаров ( викл адач Мілюкова І.Г. ).

Гідно виступили юні новомосковські таланти і на міжнародному конкурсі " Зоряні мости- 2017", який відбувся в липні в болгарському місті Кітен:

  • Цапенко Марія в номінації "вокал" – 1місце (викладач Литвин Н.А).
  • Цапенко Марина в номінації "фортепіано" – 1 місце (викладач Боровик Н.І.).
  • Застава Олександра в номінації "вокал" – 2 місце (викладач Литвин Н.А).
  • Пушка-Гутарова Наталя в номінації "вокал" – 2 місце (викладач Литвин Н.А).
  • Пушка-Гутаров Герман – в номінації "фортепіано" – 2 місце (викладач Мілюкова І.Г. ).

Також вихованці школи беруть участь у багатьох міських заходах. В рамках проекту «Шкільна філармонія» виступають з концертами у школах міста, долучаючи своїх ровесників до класичного музичного мистецтва.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#школа #естетичного #виховання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...