Коли новомосковським пенсіонерам виплатять пенсії за січень

З метою забезпечення своєчасної виплати пенсій з урахуванням святкових та вихідних днів у січні 2018 року, Урядом прийнято рішення, що частково пенсії за січень 2018 року буде виплачено у грудні 2017 року.

Як повідомило Новомосковське об’єднане управління пенсійного фонду України в Дніпропетровській області, пенсії за січень у грудні отримають не всі пенсіонери.

Пенсіонерам, які отримують пенсію через банківські установи і мають дату виплати пенсії з 4 по 13 січня 2018 р. включно, пенсія буде зарахована на їх банківський рахунок у період з 26 по 28 грудня.

Пенсіонерам, які отримують пенсію через поштові відділення і мають дату виплати пенсії з 4 по 8 січня 2018 р. включно, пенсія буде виплачуватися починаючи з 27 грудня.

Пенсіонери, які з різних причин не отримають пенсію за січень 2017 року в поштових відділеннях в останні дні грудня, зможуть отримати її починаючи з 5 січня.

Для пенсіонерів, які отримують пенсію через банківські установи і мають дату виплати пенсії з 14 по 25 січня або через поштові відділення і мають дату виплати пенсії з 9 по 25 січня, пенсія буде виплачуватись в звичайному режимі в установлені дати виплати.

пенсії січень виплата
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии