• Головна
  • Новомосковські ліцеїсти долучилися до міжнародного проекту
18:37, 26 грудня 2017 р.

Новомосковські ліцеїсти долучилися до міжнародного проекту

26 грудня ліцеїсти Новомосковського міського ліцею «Самара» дізнавалися, чи існує штучний інтелект, чи стане біткоїн новим золотом світу та які перспективи відкриває знання мови програмування  JavaScript.

Відповіді на ці та інші питання ліцеїстам допомагали шукати випускники ліцею 2010 року:

Олег Грінішин, срібний медаліст, випускник Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара 2016 року (диплом з відзнакою), frontend developer в SSA Group, аспірант PhD з фізики та астрономії ДНУ;

Костянтин Загорулько, випускник Національного гірничого університету 2015 року (диплом з відзнакою), аспірант кафедри "Економічна кібернетика" Технічного університету "Дніпровська політехніка", студент Київської Школи Економіки програма "Економічний аналіз";

Олександр Дуднев, випускник 2010 року Новомосковської середньою загальноосвітньої школи № 1, провідний спеціаліст з аналітичного забезпечення Департаменту Data Science, «ПриватБанк», що закінчив НГУ у 2015 році (диплом з відзнакою).

Це вже друга зустріч в рамках міжнародного проекту 15х4, спрямованого на популяризацію знань і науки, до якого ліцей «Самара» приєднався 05 грудня 2017 року. Щоправда, підкоряючись 45-хвилинним біоритмам ліцейського життя, тут трохи змінили назву та формат проекту. В ліцеї він перетворився в «15х3», тобто три спікери протягом 15 відведених їм хвилин діляться з і слухачами знаннями з різних сфер життя.

Учасники заходу з цікавістю вислухали розповіді, що супроводжувалися яскравими відеопрезентаціями. Кожен з доповідачів з вдячністю згадував своїх вчителів, які дали перші знання з обраних наукових дисциплін і допомогли обрати перспективні спеціальності і стати успішними людьми.

Наприкінці заходу директор ліцею Олена Мітченко подякувала гостям за змістовні розповіді та побажала нинішнім ліцеїстам так само вдало обрати своє покликання та свій майбутній кар’єрний шлях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#лицей #15Х3
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...