18:00
24 липня
Майже 300 тисяч гривень на капітальний ремонт освітлення трьох вулиць витратить Ма’рян і вська сільська рада Новомосковського району.
Інформація про це з’явилася в системі електронних закупівель Прозорро.
Освітлення планують відновити на вулицях Набережна та Сонячна в селі Мар’янівка, а також на вулиці Вишневій села Новоскотувате Мар’янівської сільради.
Місцевою сільрадою укладено договори на виконання робіт з капітального ремонту освітлення цих вулиць з ТОВ "Проектно-будівельна компанія "Екобудпроект" на загальну суму 296 тисяч 222 гривні. Роботи повинні бути виконані протягом 20 робочих днів після перерахування авансу на розрахунковий рахунок замовника.