На Дніпропетровщині попрощалися з 24-річним героєм АТО Андрієм Борисенко

Сьогодні вранці на Дніпропетровщині попрощалися з бійцем 25-ї окремої повітряно-десантної бригади Андрієм Борисенко і провели його в останню путь. Молодий хлопець загинув 20 грудня в Авдіївці, отримавши кульове поранення в голову.

Об 11 годині дня більше сотні людей зібралися біля будинку бійця у Павлограді. Попрощатися із загиблим прийшли родичі, друзі, знайомі, колеги, товариші по службі та інші.

О 13 годині дня в Свято-Успенському храмі відбулося відспівування Андрія.

Після цього присутні вирушили на кладовище. Там кожен зміг попрощатися з героєм, після чого його поховали.

На Дніпропетровщині попрощалися з 24-річним героєм АТО Андрієм Борисенко, фото-1 На Дніпропетровщині попрощалися з 24-річним героєм АТО Андрієм Борисенко, фото-2 На Дніпропетровщині попрощалися з 24-річним героєм АТО Андрієм Борисенко, фото-3 На Дніпропетровщині попрощалися з 24-річним героєм АТО Андрієм Борисенко, фото-4 На Дніпропетровщині попрощалися з 24-річним героєм АТО Андрієм Борисенко, фото-5 На Дніпропетровщині попрощалися з 24-річним героєм АТО Андрієм Борисенко, фото-6 На Дніпропетровщині попрощалися з 24-річним героєм АТО Андрієм Борисенко, фото-7 На Дніпропетровщині попрощалися з 24-річним героєм АТО Андрієм Борисенко, фото-8 На Дніпропетровщині попрощалися з 24-річним героєм АТО Андрієм Борисенко, фото-9 На Дніпропетровщині попрощалися з 24-річним героєм АТО Андрієм Борисенко, фото-10 На Дніпропетровщині попрощалися з 24-річним героєм АТО Андрієм Борисенко, фото-11 На Дніпропетровщині попрощалися з 24-річним героєм АТО Андрієм Борисенко, фото-12 На Дніпропетровщині попрощалися з 24-річним героєм АТО Андрієм Борисенко, фото-13 На Дніпропетровщині попрощалися з 24-річним героєм АТО Андрієм Борисенко, фото-14 На Дніпропетровщині попрощалися з 24-річним героєм АТО Андрієм Борисенко, фото-15

Нагадаємо, Андрій Борисенко служив за контрактом в 25-й окремій повітряно-десантній бригаді (місце дислогації смт. Гвардійське). У 2012 році він закінчив павлоградську школу №16. У хлопця залишилася тільки мати, батько помер.

Загинув 24-річний герой в Авдіївці Донецької області від кулі снайпера (поранення в голову).

Ті, хто знав Андрія, відгукуються про нього, як про сміливого хлопця, який «ніколи не скаржився на труднощі і завжди з посмішкою на обличчі знаходив теплі слова підтримки для кожного».

АТО герой похороны
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии