• Головна
  • В Новомосковську провели стратегічну сесію
14:17, 17 грудня 2017 р.

В Новомосковську провели стратегічну сесію

16 грудня в Новомосковському Палаці культури металургів відбулася стратегічна сесія в рамках проекту «Міське планування із залученням громадськості", що реалізується у Новомосковську за сприяння Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ.

Для участі в заході зареєструвалося понад 70 активістів різного віку, які були розбиті на 10 груп, кожна з яких опрацьовувала громадські ініціативи за одним із десяти питань, що були винесені на розгляд сесії. В переліку тем були освіта, безпека, розвиток туризму, екологія та енергоефективність, розвиток спорту, розвиток ОСББ та міської структури, економічні перспективи міста. Кожен з учасників протягом сесії мав змогу попрацювати над трьома темами. На завершення заходу кожна група провела презентацію результатів своєї роботи.

На початку заходу учасників привітали куратор проекту голова ГО «Від мрії до дії» Лариса Скрипченко, керівники громадських організацій, що є партнерами в реалізації проекту «Шлях до майбутнього» Тетяна Іваниця та «Прометей» Руслан Сергійчук і заступник міського голови Валерій Ляшок.

Потім розпочалася робота в групах, яку допомагала організовувати ведуча сесії тренер-фасилітатор з Дніпра Наталя Стадничук та ведучі груп. В окремих групах за три голини встигли напрацювати по 60-70 пропозицій. Тож обрати з них найголовніші для презентації результатів роботи групи було непростим завданням. Як виявилося на фінальній презентації, більшість учасників сесії хвилюють однакові питання. Практично в кожній презентації звучала тема більшої відкритості міської влади, створення громадського центру для обговорення громадських ініціатив, створення єдиного міського інформаційного простору, підвищення рівня безпеки.

Тепер за опрацювання всіх пропозицій учасників стратегічної сесії візьметься робоча група. За результатами проекту буде розроблена концепція розвитку Новомосковська в економічній, соціальній та культурній сферах . Також організатори планують провести круглий стіл на тему «Громада розвиває місто» за участю з лідерів громади та представників міської влади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сесія #планування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...