Активісти з Новомосковщини взяли участь у молодіжному форумі ДніпроОДА

14 грудня в ДніпроОДА відбувся перший молодіжний форум, учасники якого обговорювали актуальні питання, що цікавлять молодь, обмінювалися досвідом організації роботи з молоддю. У ньому взяли участь понад 100 молодих активістів з різних куточків Дніпропетровщини.

Новомосковщину на цьому заході представляли активісти Новомосковської районної молодіжної ради, ГО «Могутня держава» та ГО «Спаський простір».

Напередодні форуму активісти протягом трьох днів подорожували по області, вивчаючи кращі практики роботи з молоддю, досвід роботи різних молодіжних організацій. Побували в Кривому Розі, Старих Кайдаках, Новомосковському молодіжному центрі, Молодіжному центрі Дніпропетровщини.

Активісти з Новомосковщини взяли участь у молодіжному форумі ДніпроОДА, фото-1 Активісти з Новомосковщини взяли участь у молодіжному форумі ДніпроОДА, фото-2 Активісти з Новомосковщини взяли участь у молодіжному форумі ДніпроОДА, фото-3 Активісти з Новомосковщини взяли участь у молодіжному форумі ДніпроОДА, фото-4

«Ця поїздка була дуже корисною. Ми отримали можливість ознайомитися з досвідом роботи різних молодіжних організацій області, поспілкуватися між собою, обмінятися ідеями. Оцінити власні досягнення на фоні результатів громадських активістів з інших міст. Тепер будемо застосовувати набуті знання та досвід у нас в Новомосковську», - поділився враженнями від поїздки лідер ГО «Могутня держава» Бодан Войт.

В подальшому такі молодіжні форуми планують проводити щорічно.

форум активісти
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии