Ікона Миколая Чудотворця прибула до Свято–Троїцького собору

Чудотворну чорнобильську ікону святителя Миколая Чудотворця дочекався Свято–Троїцький собор Новомосковська. Сьогодні з неймовірною енергетикою там урочисто зустріли святиню, яка подорожує з 7 грудня по 7 січня храмами Дніпропетровщини, зцілюючи людей, несучи світлу віру в диво та надію на добро.

Ще з сьомої ранку святково вбраний і сяючий від свічок храм став заповнюватися схвильованими прихожанами. Прибуття ікони збіглося з християнським святом Андрія Первозваного, одного з 12 апостолів Христових.

Зустрічало ікону Миколая Чудотворця, прибувшу з Свято-Миколаївського Пустинного монастиря, усе духовенство Троїцького кафедрального Собору на чолі з настоятелем Владикою Євлогієм. Після богослужіння віряни отримали можливість прикластися до ікони, розповісти Миколаю про свої біди, попросити дива, поради й допомоги.

Пробуде Чорнобильська ікона Святителя Чудотворця Миколая в Свято-Троїцькому Соборі до 15 грудня включно. Прикластися до неї можуть всі бажаючі з 7:00 до 16:30.

 Ікона Миколая Чудотворця прибула до Свято–Троїцького собору , фото-1  Ікона Миколая Чудотворця прибула до Свято–Троїцького собору , фото-2  Ікона Миколая Чудотворця прибула до Свято–Троїцького собору , фото-3  Ікона Миколая Чудотворця прибула до Свято–Троїцького собору , фото-4  Ікона Миколая Чудотворця прибула до Свято–Троїцького собору , фото-5  Ікона Миколая Чудотворця прибула до Свято–Троїцького собору , фото-6  Ікона Миколая Чудотворця прибула до Свято–Троїцького собору , фото-7  Ікона Миколая Чудотворця прибула до Свято–Троїцького собору , фото-8  Ікона Миколая Чудотворця прибула до Свято–Троїцького собору , фото-9
икона мощи православие монастырь собор
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии