![](https://s.0569.com.ua/section/logo/upload/pers/98/logo.png?20240727)
11:50, 13 грудня 2017 р.
Ікона Миколая Чудотворця прибула до Свято–Троїцького собору
Чудотворну чорнобильську ікону святителя Миколая Чудотворця дочекався Свято–Троїцький собор Новомосковська. Сьогодні з неймовірною енергетикою там урочисто зустріли святиню, яка подорожує з 7 грудня по 7 січня храмами Дніпропетровщини, зцілюючи людей, несучи світлу віру в диво та надію на добро.
Ще з сьомої ранку святково вбраний і сяючий від свічок храм став заповнюватися схвильованими прихожанами. Прибуття ікони збіглося з християнським святом Андрія Первозваного, одного з 12 апостолів Христових.
Зустрічало ікону Миколая Чудотворця, прибувшу з Свято-Миколаївського Пустинного монастиря, усе духовенство Троїцького кафедрального Собору на чолі з настоятелем Владикою Євлогієм. Після богослужіння віряни отримали можливість прикластися до ікони, розповісти Миколаю про свої біди, попросити дива, поради й допомоги.
Пробуде Чорнобильська ікона Святителя Чудотворця Миколая в Свято-Троїцькому Соборі до 15 грудня включно. Прикластися до неї можуть всі бажаючі з 7:00 до 16:30.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Дніпропетровська філія "Газмережі": як проходить обслуговування газових мереж спільного користування у багатоповерхівках
Новини компаній
13:00
22 липня
live comments feed...