На Новомосковщині відбувся танцювально-вокальний фестиваль

9 грудня в селі Голубівка на Новомосковщині відбувся перший вокально-танцювальний фестиваль Самарівка, в якому взяли участь 25 виконавців та творчих колективів з різних куточків Новомосковського району. Захід був організований Новомосковською районною молодіжною радою.

Виступи учасників оцінювало журі, до якого входили голова виконкому Новомосковської районної молодіжної ради Богдан Войт, лідер Голубівської сільської молодіжної ради Михайло Семенко та переможниця фестивалю «Днепр-денс» Аліна Семенченко.

За рішенням журі перше і друге в змаганнях вокалістів дісталися представникам села Голубівка Євгенії Гуменко та Сергію Немченко. Третє місце посів гурт «Фаєр-мен» с села Попасне. Приз глядацьких симпатій дістався співачці Ганні Деберині з Миролюбівки.

Найбільша інтрига очікувала в змаганнях танцювальних колективів. Тут одразу два учасника - «Мазелтов» з Голубівки та «Денс-стайл» з Миролюбівки набрали однакову кількість балів. За рішенням журі між ними був проведений танцювальний батл, переможцем якого став колектив з Голубівки. Третє місце дісталося колективу «Танцювальна фортуна» з селища Черкаське.

В подальшому фестиваль «Самарівка» планується проводити щороку.

На Новомосковщині відбувся танцювально-вокальний фестиваль, фото-1 На Новомосковщині відбувся танцювально-вокальний фестиваль, фото-2 На Новомосковщині відбувся танцювально-вокальний фестиваль, фото-3 На Новомосковщині відбувся танцювально-вокальний фестиваль, фото-4 На Новомосковщині відбувся танцювально-вокальний фестиваль, фото-5 На Новомосковщині відбувся танцювально-вокальний фестиваль, фото-6
Фестиваль Самарівка
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии