18:00
24 липня
Перед військовослужбовцями 93-ї окремої гвардійської механізованої бригади виступив театр із Дніпра.
Про це повідомляє сторінка бригади в мережі Фейсбук.
В Черкаському гарнізонному будинку офіцерів актори Дніпровського академічного театру драми і комедії показали ветеранам боїв в зоні АТО популярну комедію "Слишком женатый таксист".
Після вистави заступник командира бригади із морально-психологічного забезпечення підполковник Богдан Ситник вручив Подяки від командування частини творчому колективу театру .