Новомосковські студенти приєднались до Всеукраїнського тижня права

В рамках Всеукраїнського тижня права 7 грудня в центральній міській бібліотеці пройшов правовий діалог на тему: «Міжнародна конвенція з прав людини: основні аспекти».

Про це повідомили в Новомосковській центральній міській бібліотеці.

Новомосковські студенти приєднались до Всеукраїнського тижня права, фото-1 Новомосковські студенти приєднались до Всеукраїнського тижня права, фото-2

З 4 по 10 грудня 2017 року в Україні проходить Всеукраїнський тиждень права. Проведення тижня має на меті підвищити рівень правової культури населення, а також поінформованість громадян щодо їхніх конституційних прав та обов'язків, можливостей їх реалізації та захисту.

В рамках тижня в читальному залі центральної міської бібліотеки пройшов правовий діалог за участю студентів Новомосковського металургійного коледжу ДМетАУ.

Вони підготували презентації на тему «Міжнародна конвенція з прав людини: основні аспекти» і переглянули відеоролики, які розкривають існуючі в Україні проблеми з прав людини.

Після цього юнаки та дівчата разом з викладачем коледжу обговорили питання про поняття свободи, права, толерантності.

Наприкінці заходу присутні дійшли висновку, що для вирішення існуючих в Україні проблем з прав людини необхідні зміни не тільки в законодавстві, а й у самому усвідомленні громадянами своїх прав по захисту честі, гідності і власної свободи.

библиотека
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии