• Головна
  • На Новомосковщині сотні тисяч гривень планують витратити на соцзахист воїнів АТО
16:47, 8 грудня 2017 р.

На Новомосковщині сотні тисяч гривень планують витратити на соцзахист воїнів АТО

Новомосковська райрада та райдержадміністрація, виходячи з бюджетних запитів, остаточно визначаються з фінансуванням діючих програм соціально-економічного та культурного розвитку району, а також вносять в них корективи.

Серед важливих моментів районного бюджетотворення можна назвати й те, що в другій половині 2017-2018-го навчального року в школах Новомосковського району безкоштовно харчуватимуться діти, які постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи.

Такий проект рішення винесено на розгляд чергової XII сесії Новомосковської районної ради VII скликання, яка відбудеться в другій половині цього місяця.

Фінансувати харчування школярів зі статусом постраждалих від аварії на ЧАЕС буде місцевий бюджет. Кількість таких дітей в районі – 34 учні. Контроль за виконання даного рішення покладено на постійно діючу депутатську комісію районної ради з питань освіти, культури, молоді і спорту.

Крім того, в бюджеті району на 2018 рік планується збільшити на 100 тисяч гривень (з 750 до 850) фінансування соціальної підтримки незахищених верств населення. А на соціальний захист учасників антитерористичної операції та членів їх сімей район в наступному році витратить 620 тисяч гривень.

cleardot.gif

cleardot.gif

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бюджет #район
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...