В Новомосковську свій перший 5-річний ювілей відзначив дитячий будинок сімейного типу

В минулу п'ятницю, 1 грудня, свій перший 5-річний ювілей відзначила велика дружна родина Лискіних – дитячий будинок сімейного типу.

Про це повідомляє Відділ з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби.

З ювілеєм родину привітали та висловили слова вдячності представники міської влади, служби у справах дітей та інші.

В Новомосковську свій перший 5-річний ювілей відзначив дитячий будинок сімейного типу, фото-1 В Новомосковську свій перший 5-річний ювілей відзначив дитячий будинок сімейного типу, фото-2 В Новомосковську свій перший 5-річний ювілей відзначив дитячий будинок сімейного типу, фото-3

Свято для родини ДБСТ та їх гостей влаштували самі ювіляри у великій залі будинку.

Андрій Віталійович, батько-вихователь виховувався в родині, батьки якого виховували дітей-сиріт. Світлана Олексіївна, мати-вихователька зростала в багатодітній родині. Тому ці люди не з чуток знають про нелегку працю виховання дітей.

Після одруження Світлана і Андрій вирішили продовжити династію Лискіних – старших. Вони розпочали свою діяльність з квітня 2012 року шляхом створення прийомної сім’ї. На той час в родині виховувалось 3 дитини. І вже наприкінці осені 2012 подружжя виховувало 6 дітей в якості дитячого будинку сімейного типу.

Сьогодні в ДБСТ Лискіних-молодших виховується 8 дітей. Коли діти потрапили в родину, вони не знали елементарних навичок самообслуговування, хатньої роботи. Зараз у дітей вироблений розпорядок дня, всі діти знають свої господарські обов’язки.

За невеликий проміжок роботи у вихователів є випускник ДБСТ. Батьки допомогли дитині в її усиновленні громадянами України. Це великий досвід в роботі батьків, щоб дитина знайшла родину. Для цього і створюються прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу, які надають можливість проживати в сім’ї до постійного влаштування в сім’ю усиновлювачів.

детскийдом юбилей
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии