В Новомосковському суді вітали незвичайних гостей

В Новомосковському міськрайонному суді провели чергову просвітницьку програму для дітей та юнацтва. Старшокласникам запропонували взяти участь у пізнавальній грі-вікторині з правових питань.

Гостями суду стали вихованці міської школи шкільного самоврядування «Лідер» Новомосковського центру позашкільної роботи.

Суддя-спікер та ювенальний суддя Оксана Мороховець та суддя Олена Пластун підготували для юнаків і дівчат огляд основних документів, якими регламентуються права дитини в Україні. Потім учасники заходу розділилися на дві команди, щоб позмагатися у грі-вікторині. Ведучі запропонували старшокласникам розгадати анаграми, скласти з окремих слів прислівя та приказки, вибрати правильний варіант відповіді на різноманітні питання юридичного характеру, вгадати казку за описом складу злочину та інші цікаві завдання. Найбільш веселим виявився казковий конкурс, а найбільш складним – запитання про популярну казку «Колобок».  

Захід пройшов у дружній і невимушеній атмосфері. Всі учасники взяли активну участь у пошуку відповідей на запитання вікторини та розгадування конкурсних завдань. Наприкінці гості подякували ведучим за цікаву та пізнавальну гру.

В Новомосковському суді вітали незвичайних гостей, фото-1 В Новомосковському суді вітали незвичайних гостей, фото-2 В Новомосковському суді вітали незвичайних гостей, фото-3 В Новомосковському суді вітали незвичайних гостей, фото-4 В Новомосковському суді вітали незвичайних гостей, фото-5 В Новомосковському суді вітали незвичайних гостей, фото-6 В Новомосковському суді вітали незвичайних гостей, фото-7 В Новомосковському суді вітали незвичайних гостей, фото-8 В Новомосковському суді вітали незвичайних гостей, фото-9 В Новомосковському суді вітали незвичайних гостей, фото-10 В Новомосковському суді вітали незвичайних гостей, фото-11 В Новомосковському суді вітали незвичайних гостей, фото-12 В Новомосковському суді вітали незвичайних гостей, фото-13 В Новомосковському суді вітали незвичайних гостей, фото-14 В Новомосковському суді вітали незвичайних гостей, фото-15 В Новомосковському суді вітали незвичайних гостей, фото-16
суд старшокласники вікторина
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии