![](https://s.0569.com.ua/section/logo/upload/pers/98/logo.png?20240727)
18:14, 6 грудня 2017 р.
В Новомосковську привітали військовослужбовців
В Новомосковську привітали з Днем Збройних сил України військовослужбовців 194-го понтонно-мостового загону. В Урочистостях взяли участь представники місцевої влади, депутати Новомосковської міської ради, командування та особовий склад 194-го загону та ветерани частини.
В.о. міського голови – секретар міської ради Сергій Горошко привітав військових зі святом та вручив Відзнаки Президента України за участь у бойових діях у зоні АТО.
Голова Ради ветеранів загону Полковник Олександр Іванов привітав присутніх і вручив цінні подарунки від депутатського корпусу Новомосковська.
![В Новомосковську привітали військовослужбовців, фото-4 В Новомосковську привітали військовослужбовців, фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
Потім були зачитані накази по частині про нагородження кращих бійців і присвоєння чергових військових звань. Командир загону полковник Геннадій Заремба особисто подякував кожному з відзначених бійців за відмінну службу. У відповідь лунало «Служу народу України!». Ці урочисті слова особовий склад 194- загону підтверджує щоденно. На сьогодні 520 бійців загону отримали посвідчення учасників бойових дій у зоні АТО.
Святкову концертну програму військовим подарували артисти Новомосковського міського управління культури, заслужений артист України Олександр Мирошниченко та ведуча вечора Юлія Верба.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Дніпропетровська філія "Газмережі": як проходить обслуговування газових мереж спільного користування у багатоповерхівках
Новини компаній
13:00
22 липня
live comments feed...