В Новомосковську деякі класи закрили на карантин

В Новомосковську захворюваність на гострі респіраторні інфекції знаходиться на сезонному рівні та розцінюється як передепідемічна. Але в окремих класах деяких шкіл навчальння призупинили.

Про це повідомляє ДУ «Дніпропетровський ОЛЦ МОЗ України».

У зв’язку з високим рівнем захворюваності тимчасово призупинили навчально-виховний процес серед учнів окремих класів та загальноосвітніх шкіл Дніпра Павлограда, Кривого Рогу, Новомосковська.

В нашому місті не навчаються учні 5-ого (школа №1) та трьох молодших класів (школи №18 та №16).

Учні одного з класів школи №18 завтра вийдуть на навчання, а учні класу школи №16 - у наступний понеділок, повідомили в місцевому відділі освіти.

За даними епідеміологічного моніторингу, в області захворюваність на гострі респіраторні інфекціями знаходиться на сезонному рівні та розцінюється як передепідемічна.

Минулого тижня до лікувально-профілактичних закладів звернулося понад 16 тисяч осіб. Показник захворюваності нижче епідемічного порогу.

В загальній структурі захворілих питома вага дітей складає 72,7%. Серед дітей віком 0-17 років захворюваність на гострі респіраторні інфекції та грип зросла на 10,3% (за рахунок дітей 5-17 років) і складає понад 12 тисяч випадків.

У порівнянні з попереднім тижнем загальна кількість госпіталізованих осіб дещо знизилася. Всього за звітній тиждень по області госпіталізовано 453 особи (2,7% від захворілих).

Летальних випадків через ускладнення від грипу не зареєстровано.

За даними вірусологічного моніторингу, циркуляції вірусів грипу на території області не виявлено.

здоровье карантин школьники ОРВИ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии