![](https://s.0569.com.ua/section/logo/upload/pers/98/logo.png?20240727)
17:03, 2 грудня 2017 р.
В Новомосковську готуються до стратегічної сесії
Активісти проекту «Міське планування із залученням громадськості", який реалізується у Новомосковську за сприяння Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, в рамках підготовки до проведення стратегічної сесії провели зустріч зі студентами Новомосковського ПТУ № 48.
Під час заходу куратор проекту голова ГО «Від мрії до дії» Лариса Скрипченко та один з активістів проекту Богдан Войт провели презентацію громадського проекту та розповіли студентській молоді про основні цілі та завдання стратегічної сесії.
![В Новомосковську готуються до стратегічної сесії, фото-1 В Новомосковську готуються до стратегічної сесії, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Учасники зустрічі визначили найбільш актуальні на їх думку проблеми міста та обговорили шляхи їх вирішення. Всіх небайдужих активісти запросили взяти участь у роботі стратегічної сесії, яка відбудеться 16 грудня. Частина присутніх одразу зареєструвалася для участі в сесії.
![В Новомосковську готуються до стратегічної сесії, фото-2 В Новомосковську готуються до стратегічної сесії, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Це вже друга така зустріч в рамках підготовки до стратегічної сесії. До цього активісти презентували проект студентам Металургійного коледжу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Дніпропетровська філія "Газмережі": як проходить обслуговування газових мереж спільного користування у багатоповерхівках
Новини компаній
13:00
22 липня
live comments feed...