Старшокласникам Новомосковщини розповіли, як стають поліцейськими

28 листопада в ДК Металургів у Новомосковську відбувся профорієнтаційний захід для старшокласників шкіл міста Новомосковська та Новомосковського району.

У гості до новомосковських школярів завітали студенти Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

У фойє палацу гостей зустрічали запальні мелодії у живому виконанні оркестру університету та яскраві інформаційні стенди навчального закладу. Тут же була представлена виставка зброї, яка використовується співробітниками Національної поліції.

Старшокласникам Новомосковщини розповіли, як стають поліцейськими, фото-1 Старшокласникам Новомосковщини розповіли, як стають поліцейськими, фото-2 Старшокласникам Новомосковщини розповіли, як стають поліцейськими, фото-3 Старшокласникам Новомосковщини розповіли, як стають поліцейськими, фото-4

Потім учасників закладу запросили до глядацької зали палацу. Ведучий заходу докладно розповів про можливості отримання вищої освіти в університеті, який визнаний кращим навчальним закладом України в галузі права. Потім присутніх привітала старший інспектор ювенальної превенції Новомосковського відділу поліції Майор поліції Тетяна Харченко. Школярам продемонстрували фільм, присвячений університету.

Старшокласникам Новомосковщини розповіли, як стають поліцейськими, фото-5

А про різноманітне та яскраве студентське життя майбутніх поліцейських розповіла концертна програма, що складалася з вокальних, танцювальних та акробатичних номерів у виконанні студентської самодіяльності. Родзинкою заходу став виступ університетської команди КВК, яка є чемпіоном Дніпропетровської області.

Старшокласникам Новомосковщини розповіли, як стають поліцейськими, фото-6 Старшокласникам Новомосковщини розповіли, як стають поліцейськими, фото-7 Старшокласникам Новомосковщини розповіли, як стають поліцейськими, фото-8 Старшокласникам Новомосковщини розповіли, як стають поліцейськими, фото-9 Старшокласникам Новомосковщини розповіли, як стають поліцейськими, фото-10 Старшокласникам Новомосковщини розповіли, як стають поліцейськими, фото-11 Старшокласникам Новомосковщини розповіли, як стають поліцейськими, фото-12 Старшокласникам Новомосковщини розповіли, як стають поліцейськими, фото-13 Старшокласникам Новомосковщини розповіли, як стають поліцейськими, фото-14 Старшокласникам Новомосковщини розповіли, як стають поліцейськими, фото-15 Старшокласникам Новомосковщини розповіли, як стають поліцейськими, фото-16 Старшокласникам Новомосковщини розповіли, як стають поліцейськими, фото-17

Перед початком концертної програми всі бажаючи могли листівки з інформацією про умови вступу до ДДУВС.

старшоклавники профорієнтація
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии