• Головна
  • Дохід новомосковського ЦПМСД заборонили розподіляти між працівниками підприємства
16:28, 20 листопада 2017 р.

Дохід новомосковського ЦПМСД заборонили розподіляти між працівниками підприємства

Отриманий дохід КП «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» має йти виключно на фінансування видатків та утримання підприємства. Таке рішення прийняла Новомосковська міська рада.

З метою приведення установчих документів КП «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» у відповідність до вимог чинного законодавства України, Новомосковська міська рада вирішила внести зміни до Статуту комунального некомерційного підприємства.

Згідно із рішенням, п.3.2. Статуту мають доповнити наступним: «провадження інших видів медичної, консультативної, лікувальної та профілактичної діяльності, зокрема надання платних медичних послуг відповідно до чинного законодавства».

Використання отриманих від цієї діяльності доходів має здійснюватись виключно для фінансування видатків та утримання підприємства, реалізації мети та напрямків діяльності, визначених його установчими документами.

Крім того, забороняється розподіляти отриманий дохід або його частини серед засновників та працівників підприємства (крім оплати їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів управління та інших пов’язаних з ними осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#медики #бюджет
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...