В Новомосковську незабаром з’явиться FM-радіомовлення ОТГ

В Новомосковську незабаром з’явиться FM-радіомовлення ОТГ, Алена Тищенко

Місто отримало детальний проект організації суспільного FM-радіомовлення майбутньої об’єднаної територіальної громади, центром якої незабаром стане.

Таку ж інструкцію 17 листопада Новомосковській районній раді надіслала Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України.

Передбачається, що місцеве радіомовлення задовольнить потреби населення в доступі до регіональної інформації, забезпечить членів громади саме місцевими новинами стосовно політичного, соціально-економічного, культурного та духовного життя громади. До того ж це дозволить оперативно інформувати суспільство про надзвичайні ситуації.

Мовлення громад стимулюватиме розвиток громадянського суспільства, ініціюватиме публічні дискусії щодо місцевих проблем, підвищуватиме компетенцію громадськості щодо питань місцевого самоврядування, сприятиме процесу децентралізації, ефективному захисту прав і свобод громадян, прозорості влади.

Фінансування проекту «Організація громадського суспільного радіомовлення» можливе як з бюджету громади, так і шляхом залучення інвесторів.

радио
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии