• Головна
  • В Новомосковську незабаром з’явиться FM-радіомовлення ОТГ
14:54, 17 листопада 2017 р.

В Новомосковську незабаром з’явиться FM-радіомовлення ОТГ

В Новомосковську незабаром з’явиться FM-радіомовлення ОТГ

Місто отримало детальний проект організації суспільного FM-радіомовлення майбутньої об’єднаної територіальної громади, центром якої незабаром стане.

Таку ж інструкцію 17 листопада Новомосковській районній раді надіслала Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України.

Передбачається, що місцеве радіомовлення задовольнить потреби населення в доступі до регіональної інформації, забезпечить членів громади саме місцевими новинами стосовно політичного, соціально-економічного, культурного та духовного життя громади. До того ж це дозволить оперативно інформувати суспільство про надзвичайні ситуації.

Мовлення громад стимулюватиме розвиток громадянського суспільства, ініціюватиме публічні дискусії щодо місцевих проблем, підвищуватиме компетенцію громадськості щодо питань місцевого самоврядування, сприятиме процесу децентралізації, ефективному захисту прав і свобод громадян, прозорості влади.

Фінансування проекту «Організація громадського суспільного радіомовлення» можливе як з бюджету громади, так і шляхом залучення інвесторів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#радио
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...