Близько 5 тисяч селян Новомосковського району обслуговуватимуться в оновленій амбулаторії

Близько 5 тисяч селян Новомосковського району обслуговуватимуться в оновленій амбулаторії, Алена Тищенко

У селі Миколаївка Новомосковського району реконструюють амбулаторію. Роботи вже добігають кінця. Як повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, після відкриття у закладі обслуговуватимуться близько 5 тисяч людей.

"Нині вже завершуємо реконструкцію Миколаївської амбулаторії. У сучасному медзакладі обслуговуватимуться близько 5 тисяч селян Новомосковського району", - зазначив Валентин Резніченко.

Миколаївську амбулаторію не оновлювали понад 60 років. Медики, як могли, підтримували порядок – білили стелю, фарбували стіни, та це не рятувало, розповіла завідуюча закладом Валентина Олексій.

«До того ж була проблема з проводкою. Нині всі комунікації замінені – електрика, теплопостачання, каналізація. Дах новий, стіни – утеплені, встановлені нові вікна. Всередині – кахель, нова підлога, двері», – сказала вона.

В оновленій амбулаторії обслуговуватимуться мешканці з чотирьох сіл Новомосковського району. На час ремонту медики приймають пацієнтів в будівлі навпроти. Це ще один корпус амбулаторії, який в майбутньому планують виділити під житло для молодих фахівців, зазначила голова Миколаївської сільської ради Ірина Полтавець.

«Раніше доводилось бігати вулицею з одного корпусу до іншого. Тепер в оновленій будівлі буде все – і кабінети лікарів, і лабораторія. Переселимось туди», – розповіла сімейна медсестра закладу Юлія Савінова.

Завершити всі роботи будівельники планують наприкінці цього року.

Близько 5 тисяч селян Новомосковського району обслуговуватимуться в оновленій амбулаторії, фото-1 Близько 5 тисяч селян Новомосковського району обслуговуватимуться в оновленій амбулаторії, фото-2 Близько 5 тисяч селян Новомосковського району обслуговуватимуться в оновленій амбулаторії, фото-3 Близько 5 тисяч селян Новомосковського району обслуговуватимуться в оновленій амбулаторії, фото-4 Близько 5 тисяч селян Новомосковського району обслуговуватимуться в оновленій амбулаторії, фото-5
район амбулатория ремонт
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии