Для школярів Новомосковщини влаштували профвернісаж

9 листопада в Новомосковському кооперативному коледжі економіки та права ім. С. В. Литвиненка відбувся профвернісаж для майбутніх випускників шкіл «Твій вибір – успіх та професійна кар'єра!». У ньому взяли участь учні 9 класів шкіл селищ Черкаське та Гвардійське Новомосковського району. Подорож у світ професій для них організували Новомосковський міськрайонний центр зайнятості та студенти й викладачі коледжу.

Фахівець І категорії з профорієнтації центру зайнятості Ірина Санжаревська привітала учасників і розповіла школярам про послуги служби зайнятості для молоді, розмаїття професій та важливість правильного вибору майбутньої спеціальності та подальшої професійної самореалізації.

Директор коледжу Любов Піхотіна розповіла школярам про спеціальності , які можна отримати у навчальному закладі .

С туденти коледжу разом зі своїми викладачами підготували для гостей презентацію обраних спеціальностей і продемонстрували набуті професійні вміння. Майбутні юристи влаштували для школярів відеоподорож до юриспруденції. Майбутні фахівці з обліку і оподаткування показали навички роботи з програмою «1 С Бухгалтерія 8.0». Майбутні фахівці за напрямком «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» провели майстер-клас з виявлення фальсифікованих товарів, а майбутні фахівці ресторанної справи - з приготування коктейлів та фруктових чаїв, якими потім пригостили гостей.

Для школярів Новомосковщини влаштували профвернісаж, фото-1 Для школярів Новомосковщини влаштували профвернісаж, фото-2 Для школярів Новомосковщини влаштували профвернісаж, фото-3 Для школярів Новомосковщини влаштували профвернісаж, фото-4

Також школярі переглянули виставку творчих робіт студентів коледжу та ознайомилися з інформаційними матеріалами Державної служби зайнятості для молоді.

профорієнтація школярі професії
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии