В Новомосковську відбулася друга зустріч проекту "Симфонія почуттів"

26 жовтня в читальному залі Новомосковської центральної бібліотеки, незважаючи на холодний осінній дощ зі снігом за вікном, панувала дружня і тепла атмосфера. Літературне об’єднання поетів Новомосковщини «Вільна ліра» і міський будинок культури ім. О. Гончара зібрали тут шанувальників поезії і пісні на другу зустріч у рамках літературно - музичного проекту «Симфонія почуттів» під назвою «Золоті фарби української осені».

У заході взяли участь відомі новомосковські поети Наталія Калита, Емма Шаповалова, Валентин Котов, Антоніна Підмогильна, Вікторія Юрченко.

Режисер проекту і ведуча заходу Юлія Верба розповіла гостям вечора про творчість кожного з учасників зустрічі. Поезії, присвячені осені, красі рідної природи, видатним історичним особистостям України, прозвучали у виконанні авторів, ведучої та гостей – Ольги Мельничук, Ольги Калашник та Юлії Прибиткової. Присутні на заході автори віршів були дуже зворушені їх виступами, відзначаючи, що знайомі рядки зазвучали зовсім по-новому.

Особливої душевності літературному вечору надала українська пісня у виконанні гостей свята - вокального колективу « Родичі » та заслуженого артиста України Олександра Мирошниченка.

Наприкінці зустрічі голова об’єднання «Вільна ліра» Наталія Калита подарувала учасникам свята першу першу колективну збірку поетів « Вільної ліри» "На крилах любові", яка нещодавно вийшла з друку.

В Новомосковську відбулася друга зустріч проекту "Симфонія почуттів", фото-1 В Новомосковську відбулася друга зустріч проекту "Симфонія почуттів", фото-2 В Новомосковську відбулася друга зустріч проекту "Симфонія почуттів", фото-3 В Новомосковську відбулася друга зустріч проекту "Симфонія почуттів", фото-4 В Новомосковську відбулася друга зустріч проекту "Симфонія почуттів", фото-5 В Новомосковську відбулася друга зустріч проекту "Симфонія почуттів", фото-6 В Новомосковську відбулася друга зустріч проекту "Симфонія почуттів", фото-7 В Новомосковську відбулася друга зустріч проекту "Симфонія почуттів", фото-8 В Новомосковську відбулася друга зустріч проекту "Симфонія почуттів", фото-9 В Новомосковську відбулася друга зустріч проекту "Симфонія почуттів", фото-10 В Новомосковську відбулася друга зустріч проекту "Симфонія почуттів", фото-11 В Новомосковську відбулася друга зустріч проекту "Симфонія почуттів", фото-12 В Новомосковську відбулася друга зустріч проекту "Симфонія почуттів", фото-13 В Новомосковську відбулася друга зустріч проекту "Симфонія почуттів", фото-14 В Новомосковську відбулася друга зустріч проекту "Симфонія почуттів", фото-15 В Новомосковську відбулася друга зустріч проекту "Симфонія почуттів", фото-16 В Новомосковську відбулася друга зустріч проекту "Симфонія почуттів", фото-17 В Новомосковську відбулася друга зустріч проекту "Симфонія почуттів", фото-18
роект"Симфоніяпочуттів" "Вільналіра" Будиноккультуриім.о.Гончара
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии