Новомосковські школярі взяли участь у детективному розслідуванні

24 жовтня у рамках дня бібліографії «Книжкові перлини України – дітям» працівники центральної дитячої бібліотеки організували новомосковським школярам справжній детектив «Для чого потрібна книга сьогодні?».

Про це повідомили у Центральній дитячій бібліотеці.

У захоплюючому розслідування взяли участь учні 7-А класу середньої загальноосвітньої школи №18.

Бібліографічний детектив для дітлахів провела провідний бібліотекар ЦДБ Галина Тонконог.

Дітлахи і з задоволенням здійснили пошук цікавих місць у залах бібліотеки. Розвага пройшла недаремно і навчила школярів, як знайти потрібн у книг у.

С правжній детектив не об ійшовся без слідчого, експерта та судді. Їх ролі виконали самі дітлахи. В сі вони по-справжньому попрацювали, аби дізнатися у присутніх свідків про здобуті знання.

«Судове засідання» закінчилося на користь усіх присутніх, вони отримали нові знання, які їм знадобляться у подальшому житті.

Новомосковські школярі взяли участь у детективному розслідуванні , фото-1 Новомосковські школярі взяли участь у детективному розслідуванні , фото-2 Новомосковські школярі взяли участь у детективному розслідуванні , фото-3 Новомосковські школярі взяли участь у детективному розслідуванні , фото-4 Новомосковські школярі взяли участь у детективному розслідуванні , фото-5 Новомосковські школярі взяли участь у детективному розслідуванні , фото-6
школьники детектив библиотека
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии