Новомосковському райвідділу ДМС не вистачає спеціалістів

Державна міграційна служба України в Дніпропетровській області оголосила конкурс на заміщення вакантних посад в Новомосковському райвідділі ДМС.

Про це повідомляють у прес-службі Державної міграційної служби України.

Наказом ГУДМС України в Дніпропетровській області від 19.10.2017 № 87 оголосило Конкурс на заміщення вакантних посад державної служби категорії «Б» - завідувача сектору оформлення документів Новомосковського районного відділу ДМС.

Крім того, у райвідділі звільнились ще дві посади категорії «В»: головний спеціаліст та головний спеціаліст сектору оформлення документів.

Документи для участі в конкурсі будуть прийматись до 6 листопада за адресою: м. Дніпро, вул. В. Липинського, 7 , каб. 501 (до 18:00, п’ятниця – до 16 – 45).

Детальніше про вимоги до кандидатів, умови конкурсу, порядок проведення іспиту можна дізнатися, звернувшись до адміністратора Сулаєвої Ганни Валеріївни – головного спеціаліста відділу управління персоналом Головного управління ДМС України в Дніпропетровській області, або за телефоном: (095) 097 – 54 – 43 ( телефонуйте до 18:00, п’ятниця – до 16:45).

трудоустройство
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии