• Головна
  • Новомосковськ: як створити прийомну родину
14:43, 17 вересня 2017 р.

Новомосковськ: як створити прийомну родину

Новомосковськ: як створити прийомну родину

Чи задавалися ви, хоча б інколи, долею покинутих дітей? Звідки вони з ’ являються ? Яка доля на них чекає надалі? Ким вони стануть коли виростуть? Напевно більшість з вас відповість, що ні. Але є люди, які не лише замислюються над проблемою дітей без батьків, а й роблять конкретну справу, вони створюють прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу і беруть на виховання дітей – сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Що ж керує цими людьми? Знаючи їх багато років, можу із впевненістю сказати, що головне для них - це прагнення дати дитині, яка залишилися без батьків тепло домашнього затишку, надію на краще життя та віру у власні сили.

Отже, ви відкинули всі сумніви і побоювання і вирішили взяти на виховання дитину. Куди піти і з чого почати?

По – перше, вам потрібно прийти до Новомосковського міського центру соціальних служб для сім ’ ї, дітей та молоді, який знаходиться по вул. Паланочній, 29 (колишня Комсомольська) та написати заяву про ваше бажання створити прийомну сім ’ ю або дитячий будинок сімейного типу.

По – друге, вам потрібно зібрати та надати пакет документів, а саме: копії паспортів усіх повнолітніх членів родини, які проживають на спільній з вами території; довідку про склад сім’ї; копію свідоцтва про шлюб або розірвання шлюбу; довідки про стан здоров’я кандидата у прийомні батьки та членів сімей, які проживають разом з ним; довідки про доходи за останні шість місяців або довідка про майновий стан і доходи (про сплату податку на доходи фізичних осіб та про відсутність податкових зобов’язань такого податку); довідку про наявність/відсутність виконавчого провадження стосовно боргових зобов’язань; письмова згода всіх повнолітніх членів сім’ї, які проживають разом з кандидатом на утворення прийомної сім’ї, засвідчена нотаріально. Після цього, працівники центру СССДМ спільно з представниками служби у справах дітей здійснять обстеження ваших житлово – побутових умов і напишуть висновки з рекомендаціями створити прийомну сім’ю або дитячий будинок сімейного типу.

По – третє, ви отримаєте направлення і пройдете навчання для кандидатів у прийомні батьки чи батьки – вихователі у м. Дніпро. Заняття будуть проводитися досвідченими психологами і триватимуть 8 днів. За результатами цього навчання буде підготовлено висновок про те, чи можна рекомендувати вас державним органам влади, як потенційних прийомних батьків чи батьків – вихователів. У разі позитивного вирішення питання ви отримаєте довідку про проходження вами курсу навчання та внесення вас у реєстр кандидатів у прийомні батьки и батьки – вихователі.

Четверте, ваші документи, проект рішення про утворення прийомної сім ’ ї чи дитячого будинку сімейного типу виноситься на розгляд виконавчого комітету міської ради. Ви підписуєте договір про влаштування дітей на виховання та спільне проживання у вашій родині.

І ось, нарешті, дитина у вашій родині.

Якщо вас зацікавила ця інформація, звертайтеся за довідками за вищевказаною адресою, або за телефоном 78985 у робочі дні з 08.00 до 12.00 та з 13.00 до 16.00.

Ольга Лало,

заступник директора Центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новомосковскновости #новостиНовомосковска #создатьприемнуюсемьювНовомосковске
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...