• Главная
  • День Пенсійного фонду України у Новомосковську
17:48, 13 сентября 2017 г.

День Пенсійного фонду України у Новомосковську

День Пенсійного фонду  України у Новомосковську

12 вересня у Новомосковському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України відбулося два заходи: День Пенсійного Фонду та День відкритих дверей.

До управління завітали студенти, - майбутні аудитори та бухгалтери Новомосковського кооперативного коледжа економіки і права ім. С.В. Литвиненка. Їх зустріла перший заступник начальника управління Зоя Ткаченко, яка розповіла про структуру Пенсійного фонду та провела невелику екскурсію управлінням. Після цього гостей запросили до залу засідань фонду, де вони змогли поспілкуватися з першим заступником начальника та начальниками відділів. Мова йшла про поняття ЄСВ, стажу трудового, страхового про офіційну працю і її переваги у майбутньому для кожної застрахованої особи. Начальники відділів розповіли про роботу своїх підрозділів у системі Пенсійного забезпечення.

«Подібні заходи сприяють зростанню рівня юридичної обізнаності різних верств населення, зокрема молоді. Студентська аудиторія виявилась дуже сприйнятливою та відкритою до спілкування. Це надихає на створення нових заходів, що розвивають кругозір молоді», - поділилася враженнями від зустрічі зі студентами Зоя Ткаченко.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Новомосковскновости #новостиНовомосковска #ПенсионныйфондНовомосковск #кооперативныйколледжэкономикииправаНовомосковск
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...