• Главная
  • Юрій Карачевцев про ремонт дороги по вул. Гетьманській
10:42, 7 сентября 2017 г.

Юрій Карачевцев про ремонт дороги по вул. Гетьманській

Юрій Карачевцев про ремонт дороги по вул. Гетьманській

З червня в Новомосковську триває ремонт дорожнього покриття вулиці Гетьманської. Якість робіт викликає серйозні претензії мешканців міста. З 4 вересня підрядник розпочав роботи з усунення недоліків. Зараз рух по ділянці вул. Гетьманської  від вул. Сучкова до вул. 195-ї стрілкової дивізії повністю перекрито. Про перебіг робіт нам розповів перший заступник міського голови Юрій Карачевцев.

Юрію Васильовичу, чому так трапилося, що ремонт виконали неякісно?

Вже з самого початку робіт підрядник зарекомендував себе не з кращого боку. Договір на виконання робіт було підписано ще 6 червня, а до їх виконання підрядник приступив тільки 20 червня. Завезли мінімальну кількість дорожньої техніки. Люди були справедливо обурені. На дорозі нарізали ям, і вони дуже довго стояли. Неможливо було проїхати. На такі обсяги робіт треба було 4-5 фрез завезти, щоб за один день ті ями нарізати і залатать.  З самого початку було зрозуміло, що в терміни підрядник не вкладеться.  Було навіть бажання розірвати з ними договір, але сподівалися, що він виправиться.

Чому договір не розірвали, якщо бачили, що підрядник не справляється?

 Якщо б договір було розірвано, то в цьому році ми б уже ремонт не зробили. Адже це означало б два місяці на проведення нового тендера, обрання переможця, 15 днів на затвердження результатів.  А там уже й зима. Тому терпим і намагаємося жорстко контролювати хід робіт. Сприяємо створенню умов, перекриваємо проїзд.

Але роботи все одно виконано неякісно. Чому так сталося?

Підрядник порушує графіки робіт, які сам нам надає,з різних причин. Потім відрізок дороги від вул. Шевченка до перехрестя вул. Гетьманської з вул. Сучкова було виконано з порушенням технології укладання нижнього шару цього покриття. Ми на 1 день призупинили виконання робіт, поки не приїхали представники керівництва підрядника і не розповіли, як вони будуть це виправляти. Перший план, в якому пропонувалося насипати подвійний другий шар покриття, ми відхилили.  Потім нам запропонували новий варіант: зняти частину покриття з дефектами, заново зробити нижній підстилаючий шар. Підрядники виправдовували дефекти тим, що по відремонтованій дорозі зарано пустили транспорт. Але я думаю, причина була не в цьому. Я вважаю, що є три причини неякісного виконання робіт: неякісний щебінь, наприклад, не помитий, неякісна мастика та погодні умови. Погода під час виконання робіт була суха і спекотна, тому я схиляюся до думки, що справа у неякісному щебні. Він повинен надходити з заводу промитим, а в ньому було багато пилюки.

Що робиться для виправлення ситуації?

На сьогодні вони той неякісний шар стесали спеціальною технікою, позадували дефекти і заново зробили підстилаючий шар фракції 10-20 згідно з проектом  і другий шар будуть наносити фракцією 5-10. Але тепер це буде робитися за технологією і під дуже пильним контролем моїм, як першого заступника міського голови. Я сам зараз майже щогодини виходжу, перевіряю, щоб були якісні матеріали. І зобов’язав інженера по дорогах КП «НККП» і представника технагляду постійно бути там присутніми, щоб був контроль за якістю матеріалів, за дотриманням технологій.  І щоб більше не було розмов, що раніше, ніж треба, пустили транспорт, зараз та ділянка, де ведуться роботи, повністю перекрита.  Сподіваюся, що з другої спроби підрядник зробить цю ділянку дороги більш якісно.

А будуть якісь санкції до підрядника?

6 вересня було дано доручення директору КП «НКПП», який є замовником робіт, підготувати лист-претензію на адресу виконавця – компанії «УПС» щодо недотримання терміну виконання робіт. Вони не вкладаються в терміни, тому ми надсилаємо цей претензійний лист. Я бачу, що на сьогоднішній день підрядник замінив працівників, які виконують роботи, прислали більш кваліфікованих і більш досвідчених. Це видно з розмов з ними, з термінології, яку вони використовують, а сьогодні вже й по тому, як тепер виконуються роботи.  Все це – наслідки проведеної з ними конкретної жорсткої роботи. 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Новомосковскновости #новостиНовомосковска #ремонтул.ГетманскойвНовомосковсе #ЮрийКарачевцевНовомосковск
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...