• Главная
  • В Новомосковську презентували новий громадський проект
12:49, 18 августа 2017 г.

В Новомосковську презентували новий громадський проект

В Новомосковську презентували новий громадський проект

17 серпня 2017 року в читальному залі Центральної міської бібліотеки відбулася презентація проекту «Міське планування із залученням громадськості міста Новомосковська Дніпропетровської області».

В заході взяли участь представник німецької урядової організації GIZ в Дніпропетровському регіоні Володимир Гарасюк, заступник міського голови Костянтин Морозов, в.о. заступника міського голови Ірина Кравченко, начальник міського управління культури Віктор Шаликін, представники громадських організацій Новомосковська та Новомосковського району, громадські активісти, небайдужі мешканці міста, яких зацікавив проект.

Про ідею та зміст проекту, етапи його реалізації та можливість участі в ній присутнім розповіла координатор проекту – голова громадської організації «Від мрії до дії» Лариса Скрипченко.

Обговорення шляхів реалізації проекту переросло в дискусію про актуальні проблеми громади міста. Учасники круглого столу говорили про наболілі проблеми: недостатню поінформованість мешканців міста, про події, що відбуваються у міському житті, про рішення і діяльність міської влади. В зв’язку з цим активно обговорювалась можливість створення єдиного міського інформаційного простору. Представники влади запевнили, що вони відкриті для сприйняття громадських ініціатив і готові обговорювати шляхи їх реалізації. Багато говорили про недостатню громадську активність новомосковців, які не вірять, що можуть впливати на міську владу або не знають, яким чином це можна робити.   Про необхідність доведення цієї інформації до широких кіл громадськості, поширення інформації про проект і залучення громадян до участі в ньому. 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Новомосковскновости #новостиНовомосковска #презентаціяпроекту«МіськеплануванняіззалученнямгромадськостімістаНовомосковськаДніпропетровськоїобласті» #ГО""Відмріїдодії"ЛарисаСкрипченко
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...