• Главная
  • Новомосковцам рассказали, чем грозит нелегальная работа за границей
12:33, 5 августа 2017 г.

Новомосковцам рассказали, чем грозит нелегальная работа за границей

Новомосковцам рассказали, чем грозит нелегальная работа за границей, фото-1

В рамках всеукраїнської інформаційної компанії з нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми у Новомосковському міськрайонному центрі зайнятості 3 серпня 2017 року відбувся захід « Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці». На захід були запрошені гості – представники Новомосковського бюро безоплатної правової допомоги.

На початку заходу присутні були ознайомлені зі статистичними даними торгівлі людьми в Україні за матеріалами сайтів www .stoptrafficking.org та сайту www.iom.org.ua, розглянули поняття «нелегальна трудової міграція» та «торгівля людьми», виявили ознаки торгівлі людьми.

Після перегляду документального фільму «Життя на продаж», спеціаліст з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Пасішна І.М. ознайомила учасників семінару з інформацією, яка може попередити нелегальну трудову міграцію та шахрайські схеми сучасного рабства, допоможе людям при спілкуванні з посередниками з працевлаштування за кордоном.

Учасникам семінару запропонували знайти позитивні моменти трудової міграції за умови, що вона врегульована, легальна, а люди, які беруть в ній участь, юридично захищені. До переваг легальної трудової міграції учасники семінару віднесли поширення європейських цінностей та обмін досвідом, скорочення бідності та розвиток ринку за рахунок, хоч і невеликих, але валютних інвестицій.

В кінці заходу виступили гості заходу - юристи Тамара Білокінь та Тетяна Прокопець Володимирівна, які ознайомили присутніх з можливостями юридичної консультації та надали відповіді на запитання.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Новомосковскновости #новостиНовомосковска #Новомосковсийгоррайонныйцентрзанятости #нелегальнаятрудоваямиграция #торговлялюдьми
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...