• Головна
  • Легалізація трудових відносин - основа соціальної захищеності працівника
18:37, 19 липня 2017 р.

Легалізація трудових відносин - основа соціальної захищеності працівника

Легалізація трудових відносин - основа соціальної захищеності працівника

Сьогодні детінізація економіки є пріоритетним та принципово важливим напрямком державної політики України. Підвищення рівня соціальної захищеності громадян потребує значних обсягів фінансових ресурсів та збалансованості бюджету Пенсійного фонду. Враховуючи, що основним джерелом надходжень до бюджету Фонду є нарахування на фонд оплати праці, відповідно, від його зростання залежить і фінансова стійкість Пенсійн ої системи та майбутні соціальні гарантії працюючих.

Основним досягненням пріоритетних дій Уряду в соціальній сфері є посилення соціального захисту працюючих громадян. Відповідно до Закону України “Про Державний бюджет України на 2017 рік” з 1 січня 2017 року встановлено мінімальну заробітну плату у розмірі 3200 грн.

Держава створила достатні умови для роботодавців, які мають змогу підвищувати заробітну плату для працівників. Завдяки рішенню парламенту податкове навантаження на фонд оплати праці минулого року було з нижено з 38% до 22%. Цей крок дає можливість зменшити тіньові, неофіційні заробітні плати та відмовитись від переведення працівників на скорочений робочий тиждень або день.

В умовах діючої в Україні системи загальнообов’язкового державного соціального страхування, коли розмір заробітної плати безпосередньо впливає на розмір майбутньої пенсії наших громадян, закликаємо всіх роботодавців міста та району забезпечити офіційне оформлення трудових відносин з працівниками, встановити рівень оплати праці згідно з чинним законодавством, не допускати її виплату «в конвертах» та забезпечити сплату внесків з усієї суми отриманого доходу.

За матеріалами Новомосковського                                                   обєднаного управління                                                                           Пенсійного фонду України                                                                               в Дніпропетровській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новомосковск #Новомосковскийрайон #Пенсионныйфонд #детенизация
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...