• Главная
  • Експрес-інформація Головного управління ДСНС у Дніпропетровській області щодо попередження пожеж під час збирання нового врожаю ранніх зернових культур
18:45, 12 июля 2017 г.

Експрес-інформація Головного управління ДСНС у Дніпропетровській області щодо попередження пожеж під час збирання нового врожаю ранніх зернових культур

Експрес-інформація Головного управління ДСНС у Дніпропетровській області щодо попередження пожеж під час збирання нового врожаю ранніх зернових кул...

Жнива - напружена пора як для хліборобів, так і для співробітників Служби порятунку. У цей період загрозливу обстановку створюють спекотна погода, сухі хліба, несправність збиральної техніки, недотримання технологічних вимог при закладанні кормів на зберігання, а також порушення технологічного процесу та невиконання вимог пожежної безпеки.

Найчастіше основними причинами виникнення пожеж під час жнивної кампанії є необережне поводження з вогнем, випалювання стерні, а також порушення правил експлуатації машин та агрегатів.

У минулому році на Дніпропетровщині на сільгоспугіддях виникли дві пожежі у Петропавлівському та Широківському районах. Вогнем знищено 29,57 га зернових культур на корені.

Вже у цьому році станом на 10 липня виникло 6 пожеж на територіях Апостолівського, Нікопольського та Петриківського районів області, загальна площа пожеж склала 104 га.

Відповідно до Закону України від 3 грудня 2016 року «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», до 31 грудня поточного року встановлено мораторій на проведення планових заходів із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності.

Тому, співробітники служби цивільного захисту запобігають пожежам на хлібних масивах проведенням інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо забезпечення належного стану пожежної безпеки й підготовки сільгосппідприємств.

Цього року сільським працівникам Дніпропетровщини необхідно скосити та обмолотити 769,5 тис. га зернових. Уже скошено майже 64 тис. га та намолочено хліба на площі 193,385 тис. га.

На об’єктах переробки та зберігання врожаю організовано цілодобове чергування 159 підрозділів добровільної пожежної охорони, 11 підрозділів місцевої пожежної охорони та 1 підрозділ відомчої пожежної охорони.

Протоколом регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій затверджено План основних заходів запобігання виникненню пожеж у лісових масивах та сільськогосподарських угіддях у пожежонебезпечний період.

З метою недопущення пожеж на об’єктах агропромислового комплексу в період посівної кампанії, збирання врожаю ранніх зернових культур та місцях зберігання продукції врожаю, Головним управлінням ДСНС України у

Дніпропетровській області затверджено План основних заходів з організації забезпечення пожежної безпеки сільськогосподарських об’єктів під час збирання (зберігання) врожаю ранніх зернових культур у 2017 році та забезпечено його виконання.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Новомосковськ #ГоловнеуправлінняДСНСуДніпропетровськійобласті #жнива
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...