Логістична компанія DSV існує на цьому світі понад 40 років. Вона родом з маленького данського містечка. Її засновниками стала на перший погляд звичайна, але дуже працьовита родина. Саме завдяки їй компанія DSV в даний час користується всесвітньою повагою, успіхом і пошаною. Ця компанія протягом всього свого існування пропонує зацікавленим людям цілий комплекс корисних послуг. У цей комплекс входять експорт та імпорт товарів, перевезення небезпечних та негабаритних вантажів, морські та авіаперевезення, а також багато іншого.

Послуга перевезення авіаційним транспортом від компанії DSV охоплює доставку вантажів в аеропорт, оформлення всіх необхідних документів, сам авіапереліт й оформлення обов'язкових документів в пункті призначення. Всі ці складові такої послуги виконуються компетентними фахівцями компанії DSV, які зовсім не з чуток знають про правильне проведення подібних робіт. Ці справжні професіонали своєї справи максимально коректно й швидко оформлять будь замовлення. Вони всі пункти виконають на найвищому рівні. Будь-який вантаж клієнта буде в цілості й схоронності доставлений до місця призначення. Адже у послуги компанії DSV входить супровід замовлення від дверей до дверей.

Перевезення небезпечних вантажів завжди пов'язане з цілою низкою проблем й труднощів. Адже такі вантажі можуть легко зашкодити людському здоров'ю й навколишньому середовищу. Саме тому їх перевезенням ніколи не займаються дилетанти. Легкозаймисті рідини, піротехнічні вибухові речовини, субстанції що окисляються зазвичай беруться перевозити лише справжні професіонали. Такі люди працюють в компанії DSV. У її водіїв чимала кількість рейсів подібного типу за плечима. Фахівці компанії DSV можуть перевезти будь-який, навіть дуже проблемний вантаж. І в цьому їм обов'язково допоможе злагоджена команда цього перевізника. Саме завдяки командним зусиллям водії DSV можуть перевезти небезпечний вантаж у будь-яку точку, вказану замовником. Таке вантажоперевезення обов'язково пройде бездоганно від моменту завантаження до вивантаження небезпечного вантажу!

Логістична компанія DSV також може запропонувати всім своїм клієнтам дуже популярну в нашій країні послугу перевезення зерна. Таке перевезення стандартно проводиться з допомогою використання спеціального транспорту. Адже зерно саме по собі гігроскопічне й претендує на певні правила доставки. Не кожен вітчизняний перевізник може забезпечити зацікавленим людям чітке дотримання обов'язкових норм.