Моніторинг транспорту – це система, яка дозволяє забезпечити безпеку та підвищити економічність роботи автопарку. З її допомогою можна контролювати стан транспорту та кожен етап робочого процесу. Комплексне рішення дозволяє власнику агрокомпанії ефективно використовувати свої ресурси та скоротити витрати.

Функції GPS моніторингу у сільському господарстві

Насамперед варто відзначити, що в першу чергу моніторинг сільгосптехніки використовується з метою визначення координат. За допомогою системи положення транспорту визначається з точністю до 5 метрів. За умови підключення додаткових датчиків, можна контролювати різні дані, тим самим підвищуючи ефективність від використання автопарку. Наприклад, ідентифікацію водіїв та їх режим роботи, рівень палива у паливних баках та інше. Всі дані з датчиків «збирає» GPS-трекер і за допомогою мобільного зв'язку передає на сервер. Спеціальне програмне забезпечення обробляє дані та миттєво відображає у профілі користувача, доступ до якого можна відкрити для власника, диспетчера та інших осіб.

Користь GPS моніторинга у сільському господарстві

GPS моніторинг сільгосптехніки дозволяє агрокомпаніям закрити безліч потреб, основні з яких:

  • Контроль роботи сільськогосподарської техніки у режимі реального часу.
  • Контроль роботи водіїв.
  • Оптимізація витрат, зокрема палива.
  • Підвищення трудової дисципліни за рахунок тотального контролю.

Перевагою системи є те, що обладнання можна підібрати з урахуванням персональних потреб та бажаного бюджету. Пристрої з мінімальним набором функцій мають доступну вартість і, як правило, окупаються протягом 1 місяця. За бажанням, систему можна доповнити додатковими датчиками будь-якої миті, тим самим розширивши її функціонал.

Вкладені інвестиції у систему моніторингу не лише окупляться, а й підвищать конкурентоспроможність агрокомпанії.