Мобільний ринок у 2023 році переживає непрості часи - загальні продажі смартфоні падають в усьому світі, а у наступному році аналітики прогнозують лише незначне поліпшення ситуації. Попри це великі компанії не знижують темпів виробництва та анонсують нові моделі, які обіцяють стати дуже помітними у 2024 році завдяки технологіям майбутнього.

iPhone 16 Ultra

Презентація нової моделі Iphone традиційно є однією з найочікуваніших подій щороку - так вже привчили користувачів в Apple. Щойно вийшла нова 15 серія, як у мережі вже активно обговорюють наступника Iphone 15. Звичайно ж, подробиць поки не багато, але вже відомо, що особливий акцент буде зроблено на камері смартфона, покращено дисплей, а у корпусі використані титанові деталі. Щодо дизайну смартфона, то тут традиційно безліч припущень - від розташування та кінцевої кількості камер до наявності додаткової кнопки на корпусі, яка відповідатиме за камеру. Очікується, що у наступні моделі Apple так само продовжить розвивати й мобільний геймінг, зробивши її ще потужнішою. Розвивається і сама індустрія - окрім мобільних ігор зростає популярність сегмента азартних розваг, а онлайн казино активно залучають криптовалюти - https://edigitalstu.org/kazyno-na-kryptovalyutu/

Samsung Galaxy S24 Ultra

Головний конкурент Apple також готує вагому новинку, яку вже зараз називають найбажанішим смартфоном на базі Android. Чекати залишилось недовго - Samsung має представити модель вже у перші місяці 2024 року. Технічні характеристики дійсно інтригують:

  • Революційне програмне забезпечення One UI 6.1;
  • Генератор зображень на базі штучного інтелекту, що зможе створювати шпалери для смартфона, користуючись вказаними даними;
  • Сучасну камеру 200 Мп та можливістю фільмування відео у 8К;
  • Рекордні 2Гб памʼяті та супутниковий звʼязок.

Нове програмне забезпечення буде активно використовувати інструменти штучного інтелекту, які мають стати справжнім трендом у наступному році.

Huawei P70 Art

Компанія Huawei стала чи не єдиною, якій вдалося у 2023 році покращити свої позиції на ринку, тож від розробника очікують вагомої заяви у наступному році. Схоже, що цю місію покликаний виконати саме P70 Art. Вже заявлено, що модель отримає найдорожчий на ринку обʼєктив, а також набір гібридних лінз, проте більш докладні характеристики все ще тримаються у секреті. Очікується лише, що флагман має стати найдорожчим у лінійці Huawei, адже покоління смартфонів Art розраховане на преміальний сегмент, а попередня модель коштувала на рівні 1500 доларів.

ASUS ROG Phone 8 Ultimate

Також на початок року запланована і презентація потенційно найпотужнішого геймерського смартфона від ASUS. Його перевагами є процесор останнього покоління Snapdragon 8 Gen 3 з провідною системою охолодження, яка дозволить оптимізувати роботу смартфона під час гри. Очікується також, що оперативна памʼять відповідатиме вимогам - наприклад, моделі Pro та Ultimate матимуть 24 Гб та ще більш потужний процесор зі спеціально вдосконаленим чіпом. Цілком очевидно, що розробники передбачили і збільшення обʼєму акумулятора до 7000 mAh, що відчутно вплине на автономність його роботи..