Бігові кросівки та техніки їх виготовлення з'являються в 1830-х роках. Промислова революція й активний розвиток спорту послужили стимулом для значного прогресу у виробництві спортивних товарів. Але найбільші зрушення почалися саме після створення фірми adidas.

 

Компанія з'явилася у 20-х роках у Німеччині. Її відкрили двоє братів — Адольф і Рудольф Дасслери. Метою чоловіків було створення взуття, яке б повністю задовольняло потреби спортсменів. Наприклад, так з'явилися перші у світі футбольні бутси з шипами на підошві, що змінило світ спорту і принесло марці велику популярність. 

адідас став першим великим взуттєвим брендом, який став еталоном і запропонував покупцям незліченну кількість неймовірних функцій. Наприклад, модель Adizero Adios Neftenga дебютувала 2008-го на Берлінському марафоні. Легкоатлет Хайле Гебрелассіє встановив світовий рекорд у марафоні завдяки цій парі. У них було застосовано нову "торсіонну систему" для підтримки п'яти, яка допомагала зберігати стабільність під час переходу з п'яти на носок.

Пізніше компанія представила технологію Boost, яка досі використовується, щоб створити ідеальні бігові кросівки. Це продукт інноваційної команди adidas і німецьких хіміків BASF. Функція була створена для того, щоб поєднати м'якість і амортизацію. Буст являє собою міжпідошву, що складається з тисяч частинок, які працюють разом, забезпечуючи підйом і повернення енергії. 

Boost створюється шляхом розширення частинок термопластичного поліуретану з утворенням замкнутих осередків маленьких повітряних кишень, унаслідок чого виходить термопластичний поліуретан.

Здатність технології поглинати і повертати більше кінетичної енергії спортсмена назавжди змінила індустрію спортивного взуття. Окрім амортизації, ця піна також обіцяє продуманий комфорт, вона здатна витримувати будь-які погодні умови та температури. І нарешті, забезпечує довговічність і гнучкість.

Сьогодні в асортименті фірми представлені бігові кросівки у великій різноманітності. Тут ви можете побачити безліч різноманітних технік виготовлення, неймовірно багату колірну гаму, що допоможе кожному знайти бездоганний варіант для себе та своїх близьких. Кожна позиція має свої персональні переваги, тому ви обов'язково отримаєте саме те, що принесе вам максимальну кількість задоволення від тренувань. Підпишіться на розсилку зі свіжими новинами лейблу на офіційному сайті та отримайте додаткові бонуси. Вдалих покупок!