Гліфосат – одна із найбільш розповсюджених та популярних активних речовин, яку використовують виробники із світовим ім'ям для створення ефективних пестицидів. З іншого боку, вказаний агрохімікат має неоднозначну репутацію, адже у ході багатьох досліджень було виявлено, що гліфосат може негативно впливати на навколишнє середовище. Проте, на сьогоднішній день, по-перше, більш результативної речовини для знищення смітної рослинності у посівах сільгоспкультур просто не існує. А по-друге, сучасна агрохімічна промисловість використовує не сам гліфосат, а його похідні. Наприклад, калійну сіль. Українські виробники не залишились у стороні, створивши вітчизняний гербіцид на основі калійної солі гліфосату – Грінфорт КС 500.

Коротко про препарат

Грінфорт КС 500 – засіб, що володіє високою універсальністю, адже його можна використовувати для захисту усіх сільськогосподарських культур без виключення від усіх видів небажаної рослинності. Тобто, у даному випадку варто відмітити, що цей гербіцид є економічно вигідним придбанням. Відноситься до агрохімікатів неселективних, що  володіють системним впливом. Це означає, що Грінфорт КС 500 використовується для очищення посівних площ від смітної рослинності до початку посівної кампанії, адже у іншому випадку вказаний засіб знищить і культурні насадження.

Відноситься до малотоксичних гербіцидів. Можна комбінувати внесення Грінфорт КС 500 разом із ПАР, іншими засобами захисту рослин та мінеральними добривами (особливо ефективним є поєднання із азотовмісними добривами).

До речі, відомим аналогом українського гербіциду Грінфорт КС 500 є іноземний препарат Ураган Форте.

Якими плюсами володіє Грінфорт КС 500?

Окрім вищеназваного, цей агрохімікат має ще ряд унікальних характеристик:

  • При пониженій температурі повітря та при засусі ефективність даного гербіциду лише посилюється.
  • Надзвичайно швидко проникає у рослину – при чому як через зелені органи, так і через кореневу систему. Загибель бур'яну відбувається у максимально короткі терміни без можливості регенерації.
  • Витратна норма Грінфорт КС 500 є невисокою – у межах 200-300 л/гектар.
  • Знищує найбільш небезпечні види смітних рослин, від яких неможливо позбутись механічним шляхом.
  • Позитивно впливає на підвищення урожайності культур, допомагаючи аграріям зекономити час на прибиранні посівних площ.
  • Прискорює можливість проведення різних технологічно-аграрних операцій на полях.