Компанія ТОВ “ТД Технокомплект” спеціалізується на запасних частинах та різних розхідниках, у тому числі, на гідронасосах та гідромоторах виробництва Linde Hydraulics. Також компанія надає ремонтні послуги на вигідних умовах.

Давайте познайомимося з поняттям гідромотор. Це пристрій, який перетворює енергію рідини на механічну. Вихідний вал штовхається рідиною і змушує весь механізм працювати та виконувати певні функції. Вони масово застосовуються у нафтовій та газовій галузях, автомобілях, будівельній техніці. В основному, розрізняють поршневі, шестеренні та пластинчасті мотори. Кожен вид має свої властивості та технічні показники.

Наша компанія займається поставкою запчастин до гідромотора BMF, BMV, BMR, HMV, HMF, HMR компанії Linde Hydraulics. Цей виробник спеціалізується на виготовленні та розробці приводних систем. Потужності виробництва компанії Linde розташовані в Європі, США та Китаї. Асортимент продукції різноманітний. Крім того, компанія спеціалізується на виробництві такої мобільної техніки, як навантажувачі, кар'єрні машини, лісова техніка та інші.

Також наша компанія ТОВ "ТД Технокомплект" виконує ремонт будь-якої складності таких технічних вузлів:

  • рукав тиску;
  • дизельних двигунів;
  • автокрани;
  • шатунних вкладишів.

Ми проведемо комп'ютерну діагностику та точно встановимо причину поломки вашої техніки. У процесі наша бригада використовує якісне та модернізоване обладнання. Завдяки мобільному характеру робочої команди ремонт виконується на місці поломки техніки.

Всі комплектуючі для техніки, представлені на сайті нашої компанії, високої якості. Неможливо знайти необхідну деталь, ви завжди можете зв'язатися з нашими менеджерами через форму зворотнього зв'язку або за номерами телефонів, які вказані в контактах. Наші фахівці допоможуть вибрати необхідні деталі та комплектуючі. Компанія займається прямими поставками від виробника до покупця, в тому числі і від фірми Linde, тому час доставки максимально короткий. Наша кваліфікована команда виконає необхідний ремонт і проконсультує з питань, що виникли в ході роботи. Усі комплектуючі мають сертифікати якості та офіційну гарантію.

Запчастини на гідронасоси та гідромотори LINDE HYDRAULICS

На нашому сайті ви також можете придбати запчастини до дизельних двигунів (генератори, блоки циліндрів, шатуни, поршні), вилкових навантажувачів, бульдозерів, екскаваторів, асфальтоукладачів та інших механізмів.

ТД "Технокомплект" - оригінальні запчастини на дорожньо-будівельну техніку, гідравлічні мотори та гідравлічні насоси, звертайтеся, ми завжди раді співпраці.